İnternet Erişimi Yok Sorunu

BNerepla

Kilopat
Daha fazla  
Ethernet ve Wi-Fi üzerinden internete bağlanamıyorum. Modem üstündeki internet ışığı yanıyor. Modem arayüzüne bağlandığımda internete bağlı olarak gözüküyor. Sorunu çözmek için aşağıdaki adımları izledim ama sorun çözülmedi.

-Tanıla (sorun giderme)’yı kullandığımda ağ iletişimini sıfırla sorunu çıkıyor yaptığımda çözüm olmuyor.
-İnternet protokolü sürüm 4'te otomatik ıp elle girilen ıp hepsini denedim olmadı.
-Son olarak modemi sıfırladım ve modem kurulumunu tekrar yaptım ama sorun çözülmedi.
TürkNet kullandığım için müşteri temsilcisi yok. Destek kayıt mesajı bıraktım ama henüz dönen olmadı. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir kendin çözebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük bir ihtimalle, TürkNet de internet yoktur Dünya logosunun modemde ışığı yanıyor mu? Peki arayüz adresi var mı TürkNet'in?
Büyük bir ihtimalle, TürkNet de internet yoktur Dünya logosunun modemde ışığı yanıyor mu? Peki arayüz adresi var mı TürkNet'in?
3CD57918-FB8C-44E4-94A9-1C7C0F5580EC.jpeg

Şuan türknet kullanan bi arkadaşımı aradım ve herhangi bir problem yokmuş ayrıca kendi internet sitelerindede bi arızadan bahsetmemişler.

İşe yaramadı malesef Sizce modem bozulmuş olabilirmi?
Modem kötü bir model değil en iyisi teknik servisi bekle karşıdan ping atıp modeme kadar sinyal testi yaparlar. Elinde bu cihazdan olsaydı anlardın hattın durumunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı