İnternet erişimim yok

magnisword

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, modemimde sadece Power ve Wi-Fi ışığı yanıyor internete bağlantı kuramıyorum, TP-LINK-WW9970 markalı modemi kullanıyorum. Kabloda ek yeri vardı kopmuş veya oksitlenmiş olabileceğinden yeniledim ve modemi resetledim, kurulum yaptım ama durum hala aynı. TurkNet'ten destek talebide oluşturdum Türk Telekom saha ekiplerine illetiklerini ve binadaki portu kontrol etmeye geleceklerini söylediler. Benim yapmam gereken bir şey var mı sorunu daha hızlı çözebilmek için ya da Türk Telekom'un gelmesini nasıl hızlandırabilirim?

Türk Telekom'a kaldıysa işiniz yaş. Kurulumda bir hata var mı kontrol edin tekrar.

Türk Telekom'un gelmesini hızlandıramazsınız ne yazık ki. Kendi müşterilerine bile 3 günde anca gidiyorlar.

Kabloda ek yeri vardı dediniz. Bu ek yerine siz müdahale etmeden önce çalışıyor muydu?
Sonrasında ise kabloları tekrar aynı rengine ve sağlam bir şekilde bağladığınıza emin misiniz?

Kabloda ek yeri vardı dediniz. Bu ek yerine siz müdahale etmeden önce çalışıyor muydu?
Sonrasında ise kabloları tekrar aynı rengine ve sağlam bir şekilde bağladığınıza emin misiniz?
Hayır ben zaten müdahale etmeden önce internet yoktu ve ikisinide aynı renklere bağladım sağlam bir şekilde.

Hocam eğer modeme kullanıcı adı ve şifrenizi de doğru girdiğinize eminseniz beklemekten başka yapacağınız bir şey yok. Genelde 1-2 gün içinde gelir ekipler.

Hocam eğer modeme kullanıcı adı ve şifrenizi de doğru girdiğinize eminseniz beklemekten başka yapacağınız bir şey yok. Genelde 1-2 gün içinde gelir ekipler.
Doğru girdim ama tekrar denemekte fayda var sonuçta yapılabilecek başka birşey yok. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı