İnternet evin her yerinde çekmiyor

plawindy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Türk Telekom internet kullanıyorum. Kendi odamda internet tam çekiyor fakat salondaki odada tek tik çekiyor. Bunun için yeni modem mi satın almalıyım? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben Türk Telekom internet kullanıyorum. Kendi odamda internet tam çekiyor fakat salondaki odada tek tik çekiyor. Bunun için yeni modem mi satın almalıyım? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Dostum genelde Türk Telekom beyaz antensiz bir moden veriyor bununda çekim ve sinyal verme kalitesi pek iyi değil evinizde belirlibir orta alan buylup modemi oraya koyarsanız internet daha iyi çekebilir diğer çare Xiaomi'nin routerlardan 1-2 tane almak ya da antenli modem alma ile sorununuzu çözebilirsiniz :D

Router alıp kablo ile modeme bağladıktan sonra routerı salona koyabilirsin böylece hız kaybı olmadan sinyali salona yollayabilirsin.

Başka bir modem daha alın ve ilk modemden yeni aldığınıza kablo çekin. Yeni aldığınızı evin çekmeyen kısmına koyun. Modem önerisi için yeni konu açabilirsiniz. Bu konuda bilgi sahibi değilim.

Geri
Yukarı