Çözüldü Internet Explorer görev yöneticisinde açık gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SleenzyY

Hectopat
Daha fazla  
Nedenini anlamadım, Windows 11 kullanıyorum ve Internet Explorer açık bile değil. Virüs gibi bir şey mi vardır sizce? Teşekkürler şimdiden.

1674318067704.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Normalde bilgisayarında Internet Explorer var mı?

Hocam var ki açık bile değil diyor.

Nedenini anlamadım, Windows 11 kullanıyorum ve Internet Explorer açık bile değil. Virüs gibi bir şey mi vardır sizce? Teşekkürler şimdiden.

Eki Görüntüle 1640255

Hocam siz kapatsanız bile arkada açık kalıyor bende de Microsoft Edge var ama açık olmamasına rağmen açık diyor. Bilgisayarınıza bir tarama herhangi bir tehlike bulursa silin sonrasında işlem tamam. Ama bu haliyle bile bir sorun teşkil etmiyor.

Eki Görüntüle 1640255

Hocam siz kapatsanız bile arkada açık kalıyor bende de Microsoft Edge var ama açık olmamasına rağmen açık diyor. Bilgisayarınıza bir tarama herhangi bir tehlike bulursa silin sonrasında işlem tamam. Ama bu haliyle bile bir sorun teşkil etmiyor.

Çözüm

Malwarebytes ile taratıyorum kaç gündür bir şey çıkmıyor. Bence bir şey yok.

Hayır, yok.

Geri
Yukarı