Çözüldü Internet Explorer görev yöneticisinde açık gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SleenzyY

Hectopat
Daha fazla  
Nedenini anlamadım, Windows 11 kullanıyorum ve Internet Explorer açık bile değil. Virüs gibi bir şey mi vardır sizce? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Normalde bilgisayarında Internet Explorer var mı?

Hocam var ki açık bile değil diyor.

Nedenini anlamadım, Windows 11 kullanıyorum ve Internet Explorer açık bile değil. Virüs gibi bir şey mi vardır sizce? Teşekkürler şimdiden.

Eki Görüntüle 1640255

Hocam siz kapatsanız bile arkada açık kalıyor bende de Microsoft Edge var ama açık olmamasına rağmen açık diyor. Bilgisayarınıza bir tarama herhangi bir tehlike bulursa silin sonrasında işlem tamam. Ama bu haliyle bile bir sorun teşkil etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam var ki açık bile değil diyor.

Eki Görüntüle 1640255

Hocam siz kapatsanız bile arkada açık kalıyor bende de Microsoft Edge var ama açık olmamasına rağmen açık diyor. Bilgisayarınıza bir tarama herhangi bir tehlike bulursa silin sonrasında işlem tamam. Ama bu haliyle bile bir sorun teşkil etmiyor.

Çözüm
Malwarebytes ile taratıyorum kaç gündür bir şey çıkmıyor. Bence bir şey yok.

Hayır, yok.

Malwarebytes ile taratıyorum kaç gündür bir şey çıkmıyor. Bence bir şey yok.

Hayır, yok.
O zaman o virüstür çünkü bilgisayarda olmayan bir uygulama açılamaz kendini başka bir uyg olarak gmsteriyordur ama yinede bir bilgisayarcıya sordur derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…