Internet Explorer'da Fare Hareketlerinde Donma Sorunu

Validate

Hectopat
Daha fazla  
Internet Explorer'da (arada Windows uygulamalarında) fare hareketlerinde donmalar görüyorum. Tüm driverları kurdum ayrıca. Sizde bir sıkıntı var mı?

Bende sürücü sıkıntısı veya dediğin sorun yok, ram kaynaklı olabilir. Sistem kararsız ve ram'dan oldukça kullanmakta :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüler günceldi, ayrıca şuanki donanımla kasma yapmasına imkan olmadığını düşünüyorum muhtemelen uyumsuzluk yaşandı bu arada sadece Windows uygulamalarında oluyordu bu, yani bir Google Chrome (x64) açtığım zaman rahat rahat kullanabiliyordum. Uygulamaya girişlerde 1 saniyelik donmadan sonra normal kullanım, Internet Explorer'da ise tıklanabilir yerlere gelince 1 saniyelik donma oluyordu, onun dışında sıkıntı yoktu.

Aynı sorun bende de oluştu. Benim bilgisayarımda GTX 850M aygıt yoneticisinde tanımasına rağmen devreye giremiyordu ve ne yaptıysam çalıştıramadım. Bunu nVidia denetim masasında görüntü ayarlarını ön ayarla yap sekmesinde ki dönen nVidia simgesini göremeyince anladım. Daha sonra yüklediğim oyunlarda da hata veriyordu zaten. Sanırım nVidia sürücüleri ile alakalı bir problem. Bu arada asus n550jk kullanıcısıyım ve böyle bir sorunla karşılaştım. Gtx 850 driverlarını silince mouse daki donmalarda kalktı. Şu anda HD 4600 ile kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı