Internet Explorer'ın devre dışı bırakılma tarihi 14 Şubat olarak açıklandı!

Chrome 109 ve Edge 109 güncellemesi Windows 8.1 ve Windows 7'nin alacağı son güncelleme olacak bundan sonra güncelleme almayacak 😔
Google desteğin haberi

Edge 109 son güncellemesi olması saçma o zaman. Çünkü; Windows 7 ve 8.1 Internet Explorer önyüklü geliyor. Onun da Şubat'ta komple desteği bitince güncelleme almayan Edge tarayıcısının önyüklü gelmesi ne kadar güvenli?

Edge 109 son güncellemesi olması saçma o zaman. Çünkü; Windows 7 ve 8.1 Internet Explorer önyüklü geliyor. Onun da şubat'ta komple desteği bitince güncelleme almayan Edge tarayıcısı ne kadar güvenli?

Sonuç olarak 7 ve 8.1 sistemleri ortada kaldı XP'de olduğu gibi. 2025'te hazır olun Windows 10'u ugurluyacagiz. Microsoft'a göre konuşuyorum bence Windows 10 desteği 2025'te bitmemeli.

Windows 10'da 7 ruhu var hocam.

Sonuç olarak 7 ve 8.1 sistemleri ortada kaldı XP'de olduğu gibi. 2025'te hazır olun Windows 10'u ugurluyacagiz.

Ben asıl eski Toshiba PC'ye üzülüyorum. Windows sürümü olarak aslında Vista çalıştırıyor ama Windows 8.1'in daha yüksek sürümünü (W10, W11 vb.)
desteklemiyor.

Microsoft'a göre konuşuyorum bence Windows 10 desteği 2025'te bitmemeli.

Windows 8.1 desteği 2023'te bitti+2 yıl ESU güncellemesi verseydi o da 2025'te bitecekti. Fakat Windows 7 ile 8.1'in desteğini aynı anda kesti ama 8.1'e gelince ESU güncellemeleri verip Windows 10 ile aynı anda kesmiyor.

Geri
Yukarı