İnternet faturası 8 gün geç ödenirse ne olur?

Atiba1903

Picopat
Arkadaşlar 28 Ekim'de internet bağlattım fakat ben faturayı genelde ayın 10'unda öderim. Yani doğal olarak fatura bu ayın 28'inde yansır ben ise ayın 10'unda öderim çünkü maaşlar ayın 10'unda yatıyor. O zamana kadar süre veriyorlar değil mi? Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 28 Ekim'de internet bağlattım fakat ben faturayı genelde ayın 10'unda öderim. Yani doğal olarak fatura bu ayın 28'inde yansır ben ise ayın 10'unda öderim çünkü maaşlar ayın 10'unda yatıyor. O zamana kadar süre veriyorlar değil mi? Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim.
Fatura geldikten sonra 2 hafta ödeme süresi var benim bildiğim. Yani en azından kendi kullandığım internette öyle.

1 Hafta veriliyor diye biliyorum 1 hafta sonunda diğer faturaya ek ücret yansıyor. Müşteri hizmetleri ile konuşun onlar ayarlıyor bende öyle ayarlattım.

Detayları bilmiyorum, fakat yakın bir zaman önce faturayı ödemeyi unutmuştuk. İnternet kesilmişti, tabi ödeyene dek...

1 Hafta veriliyor diye biliyorum 1 hafta sonunda diğer faturaya ek ücret yansıyor. Müşteri hizmetleri ile konuşun onlar ayarlıyor bende öyle ayarlattım.

1 Hafta bana yeterde artarda kankam. Eskiden Vodafone kullanırdım fatura geldikten 1 hafta sonra öderdim hiç sıkıntı vermezlerdi. Şu an Superbox ve sabit hat kullanıyorum Superbox hiç sıkıntı yapmadı sabit hat ve Superbox'u ayın 10nunda ikisini birden ödemek istiyorum o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı