İnternet geçmişine nasıl ağ üzerinden bakılır?

Bence sen kendin yapıyorsun merak ediyorsun cezası var mı diye. Sonra kardeşim yaptı cezası var mı diye soruyorsun :D yok cezası. İşin içine çocuklar girmediği sürece.

Reis 23 yaşındaki adamım yakında evleneceğim nişanlıyım iftira neden atıyorsun şu an onu anlayamadım?

Nasıl virüs atabilirim? İzleyebilcem program veya keylogger atabilir miyim?

Ücretsiz olarak bu hizmeti sağlayan var mı bilmiyorum fakat kendini sistem uygulaması gibi gösteren ücretli bir uygulama var. İlk hafta ücretsizdi sanırım bunun için ayrı konu açabilirsiniz adını hatırlamıyorum. Ama bunu yapmamanızı öneririm kardeşiniz bunu öğrenirse size bir daha asla güvenmez kişisel eşyalarını falan emanet etmez.

Hocam hemen +18 içerik izlediğini düşünmeniz saçma bence. Belki bir temizleyici program kullanıyor ve otomatik geçmişini siliyor veya depolaması azaldı belki de telefonu hızlandırma düşüncesiyle siliyor olabilir.

Telefon yeni aldım hediye Redmi not 8 Pro olacağını sanmıyorum depolamada.

Temiz tutma amaçlı yapıyor olabilir. Benim son önerim çocuğu salmanız olacaktır hadi diyelim yakaladın ne yapmayı planlıyorsun ki bu tür olaylar pek hoş olmaz. Onun dışında evet dediğim gibi casus yazılım atabilirsiniz telefonda yavaşlama hissedebilir.
Ayrı bir konu açarsanız size önereceklerdir.

Ergenliğe kardeşinizin girmesine 1 sene var galiba, eğer +18 şeyler aratıyorsa dahi izlemek için değil meraktandır. Ama yine de kontrol etmenizde bir yarar var sadece +18 değil, kötü amaçlı insanlar tarafından bir şeyi yapmak yerine kardeşinize dahi yaptırıyor olabilir her ne kadar zor olsa dahi, +18 içerikler izlemesinde bir sakınca yok ama yine de uyarabilirsiniz. ISS'in müdürlüğüne giderek girilen siteleri vs öğrenebilirsiniz büyük ihtimalle.

Ergenliğe kardeşinizin girmesine 1 sene var galiba, eğer +18 şeyler aratıyorsa dahi izlemek için değil meraktandır. Ama yine de kontrol etmenizde bir yarar var sadece +18 değil, kötü amaçlı insanlar tarafından bir şeyi yapmak yerine kardeşinize dahi yaptırıyor olabilir her ne kadar zor olsa dahi, +18 içerikler izlemesinde bir sakınca yok ama yine de uyarabilirsiniz. ISS'in müdürlüğüne giderek girilen siteleri vs öğrenebilirsiniz büyük ihtimalle.
Ergenlik için erken sayılmaz mı biraz? Bence daha bir 13-14'ü var.

Yeni konular

Geri
Yukarı