İnternet haber sitesini sildirme

İnsurer

Kilopat
Annem cumartesi trafik kazası geçirdi. Pazar günü haberi yapıldı. Dün haberi gördüm. İsim yazıp soyadının baş harfini yazmışlar. Yerel internet sitesinde yayınlandığı için kaza yapılan ilçede akrabalar, dostlar var, görmesinler diye adamları aradım. İsimleri kaldırmalarını istedim. İşte neden istiyorsunuz falan, isimleri gizledi, gitti reklam yaptı, biz diğer gazetelerden iyiyiz falan dedi, sinir oldum. Sonra ben adama bayağı sinir oldum, mail attım, gazeteyi eleştirdim. Sonra haberi tekrar eski haline getirdiler, isimleri göstermişler. Yasal olarak isim, aracın plakasını paylaşabiliyorlarmış sanırsam.
(Annemin durumu iyi burnu kanamadan çıktı.)

Neyse uzun lafın kısası, bu haberi kaldırtabilir miyim?

Hiç adamlarla muhattap olmayın artık, avukat arkadaşınız varsa ondan bilgi alın. Yasal yoldan gidin yani.

"Siz bu şekilde yaptığınız için biz kurum olarak bir şey yapamıyoruz yazdıklarınız kayıt altında hukuki yollara başvutmakta sizin en doğal hakkınız"
Cevap bu, hakarette bulunmadım sadece yazdıklarım (bu ve sitesinde bize ulaşın kısmından yazdıklarımda emir kipiyle ve sert cümlelerle) emir kipiyle ve sert cümleler kurdum. Hatta telefon görüşmem çok sakindi. Yani hem yazılı hem sözlü olarak hakaret etmedim.

IMG_20200310_190843.jpg

Cimer'e bir yazın isterseniz, istediğiniz sonucu alamazsanız yukarıda belirtildiği gibi bir avukata danışabilirsiniz. Çoğu firma Cimer lafını duyunca anında u dönüşü yapabiliyor, faydası olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı