Internet her 5 dakikada bir gidiyor

Ascenda

Hectopat
Bu pazartesi yeni bilgisayarım geldi. Kurulumunu yaptım. Fakat sistem geldiğinden beri her yaklaşık 5-10 dkda bir 3 saniyelik internet kesintisi yaşıyorum. İnternet firmasıyla alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü tam yeni bilgisayara geçtikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım. İnterneti kabloyla bağlıyorum acaba sorun nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İndirdim fakat tam olarak ne yapmam gerekiyo bilmiyorum. Tüm herşeye tik koyuyummu ?

Tüm herşeyi tikledim. GO'ya tıkladım ardından herşeyi bitti. Bilgisayarı restartladım. Fakat sorun hala devam ediyor.
Windows sürümünüzde güncelleme mevcutsa onu yapın. Olmazsa halen ağ sürücünüzü kontrol edin. Gerekirse güncelse eski sürüme alıp deneyin. Aygıt yöneticisinde Ağ bağdaştırıcıları seçenekleri içinde görürsünüz.
Ağ sürücünüzü kontrol edin. Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı buradaki çözüm yolu işinize yarayabilir.

İndirdim fakat tam olarak ne yapmam gerekiyo bilmiyorum. Tüm herşeye tik koyuyummu ?
Ağ sürücünüzü kontrol edin. Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı buradaki çözüm yolu işinize yarayabilir.

Tüm herşeyi tikledim. GO'ya tıkladım ardından herşeyi bitti. Bilgisayarı restartladım. Fakat sorun hala devam ediyor.

Windows sürümünüzde güncelleme mevcutsa onu yapın. Olmazsa halen ağ sürücünüzü kontrol edin. Gerekirse güncelse eski sürüme alıp deneyin. Aygıt yöneticisinde Ağ bağdaştırıcıları seçenekleri içinde görürsünüz.

Çözüm

Driverboost indirdim. İnternetle alakalı herşeyi güncelledim. 2 Saattir sorun yok umarım olmuştur çok teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı