Çözüldü İnternet her şeyde çalışıyor ama Google'da çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SeyitEkrem

Centipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart : Gigabyte A520M K 5100mhz (OC) M.2 AM4 mATX
Ekran Kartı: Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC D6X 8G 8GB GDDR6X 256 Bit
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 4.40 Ghz 6 Çekirdek 35MB AM4 7nm
SSD: Addlink 512GB S68 NVMe Okuma 2100MB-Yazma 1700MB M.2 SSD
Ram: GoodRam IRDM PRO 16GB(2x8) Deep Black 3600mhz CL18 DDR4 Ram
Kasa: DeepCool CG540 650W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower
Öncelikle Google kullanıcısıyım ama şu an Microsoft Edge'den yazıyorum. İnternetim diğer her şeyde çalışıyor ama Google da yavaş hatta hiç çalışmıyor. Sitelerin ana ekranı geliyor ama hiçbir şeye girmiyor hep yüklenme ekranında.

Çözüm
Çok şükür sorunu çözdüm. Google ayarlar -> Ayarları sıfırla-> Ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyin dedim ve anında her şey açılmaya başladı. Konuya yazı yazan herkese teşekkür ederim.

Ayrıca bu soruna sebebiyet veren şey ise uBlock Origin uzantısıymış.
Hocam farklı bir cihazda sorun yokmuş kablolumu bağlanıyorsun kablolu bağlanıyorsan Wi-Fi ile dene varsa Wi-Fi tabii yoksa temiz format ya da sıfırlamak çözüm olabilir dediğim gibi.

Hocam farklı bir cihazda sorun yokmuş kablolumu bağlanıyorsun kablolu bağlanıyorsan Wi-Fi ile dene varsa Wi-Fi tabii yoksa temiz format ya da sıfırlamak çözüm olabilir dediğim gibi.
Ethernet ile bağlıyım.

Google profillerden misafir veya başka bir kullanıcı olarak algıladığımda sorun çözülüyor. Benim ana profile nolmuş ya?

Google profillerden misafir veya başka bir kullanıcı olarak algıladığımda sorun çözülüyor. Benim ana profile nolmuş ya?
Üstteki arkadaşların dediği gibi çerezleri falan temizlediniz mi? Eklentileri de kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı