İnternet hızı düştü

• Konuyu başlatan prex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 113

prex

Kilopat
Daha fazla  
Bundan bir süre önce altyapım iyileştirildi ve 96 Mbps download, 15 Mbps upload hızı alıyordum. Modem arayüzünde de aktarılan hızın 101000 Kbps download olduğu gözüküyordu. Günümüzde bu hız düştü. 5 dakika önce yaptığım testte 90 Mbps download, 8 Mbps upload alıyorum. Arayüzde ise 96 Mbps gözüküyor. 4 Mbps hızda değilim, sizce neden böyle bir düşüş oldu? Altyapı testi yapamıyorum hâlâ eski altyapıyı gösteriyor.

1698651071272.png

Bundan bir süre önce altyapım iyileştirildi ve 96 Mbps download, 15 Mbps upload hızı alıyordum. Modem arayüzünde de aktarılan hızın 101000 Kbps download olduğu gözüküyordu. Günümüzde bu hız düştü. 5 dakika önce yaptığım testte 90 Mbps download, 8 Mbps upload alıyorum. Arayüzde ise 96 Mbps gözüküyor. 4 Mbps hızda değilim, sizce neden böyle bir düşüş oldu? Altyapı testi yapamıyorum hâlâ eski altyapıyı gösteriyor.

Eki Görüntüle 1996120

Aynı sorun bende de var ama tamtersi 75Mbps internetim var 120Mbps falan alıyorum kimseyede çaktırmıyuorum lan bir öğrenseler 1 seneden beri böyle kullanıyorum :D

En iyisi bi ara müşteri hizmetleri ile konuşayım. Hem bu hız olayını hem de altyapı güncellemesini.

Yeni konular

Geri
Yukarı