İnternet hızı kısa süreliğine nasıl düşürülebilir?

Cyraxx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, internet hızımı belli bir süre için nasıl düşürürüm? 1 saatlik hızımı çökebilecek şekilde sadece kendim etkilenip nasıl halledebilirim evdekiler etkilenmeden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baba internet çok yavaş yenisini al falan taktiği deneyeceksen önermem. Ayrıca sanırım bunu yapman mümkün değil çünkü hızını sen ayarlamıyorsun. Zaten Türk Telekom sağolsun çoğu ADSL kullanıcısının internet hızını kafasına göre düşürüyor.
Yok, derste kamera açıp düşmek için .

Arkadaşlar, internet hızımı belli bir süre için nasıl düşürürüm? 1 saatlik hızımı çökebilecek şekilde sadece kendim etkilenip nasıl halledebilirim evdekiler etkilenmeden?

Güzel taktik :D ben yapmanızı önermem dersinizi dinleyin ama isterseniz QoS ile yapabilirsiniz modeminizin modeli nedir?

Hız düşürmeniz mümkün gözükmüyor, ama Steam'den Free to Play oyunlardan indirme başlatıp evdeki cihazlardan bir şeyler indirmeyi başlatıp öyle canlı derse katılıp konuşursanız zaten sesiniz kesik kesik gelir. Ama böyle şeyler sağlıklı değil sizden ricam canlı dersinize katılın. Konulardan geri kalıyorsunuz, iyice salarsanız toparlayamazsınız. Sınavlar olacağından bahsediliyor ve okul henüz açılmaz gibi.

Geri
Yukarı