Internet hızı nasıl yükseltilir?

Okannn74

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
ADSL 16 megabit kullanıyorum. Bulunduğum bölgede sadece ADSL16 megabit destekliyor. Bana ancak 8 megabit geliyor. Hızımı ekstra cihaz veya programlar ile yükseltmem mümkün mü? Eğer mümkünse ne kullanmam gerek? 8 megabit olarak bile kullanamıyorum internetimi. Ne yapmam gerek? Lütfen birisi bana yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerleri ne geliyorsa hızınız odur. Onun dışında hiç bir şey yapamazsınız. Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluşturmanız lazım.

Paket değiştir yada internet servisini değiştir.
Gibirnet fiyatları çok uygun istersen geç.
1608141630693.png

Hat değerleri ne geliyorsa hızınız odur. Onun dışında hiç bir şey yapamazsınız. Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluşturmanız lazım.
Arıza kaydı oluşturuyoruz ama bir şey fark etmiyor. Taahhüt bitmesine 2 ay kaldı. Bulunduğum bölgede ADSL altyapı var sadece. Yani 16megabit hızın 12 13 falan kullanabilsem yine işime yarayacak ama onu da kullanamıyorum. Başka hiç bir yol yok mu
Eğer bilgisayardaysanız WiFi ile değilde ethernetle bağlamanı tavsiye ederim.
Bilgisayardan da bağlandığımız zaman oluyor ama genelde telefondan bağlanıyoruz. En azından 12 13megabit hızına kadar kullanabilsem yine de işimi görcek ama o da yok. ADSL alt yapısı varmış sadece

Geri
Yukarı