İnternet hızı normal ama Kick platformunda yayın izlerken donmalar oluyor

Kerm_e

Hectopat
Yer
Selanik
Yeni bilgisayar aldım. İnternet hızım 100 - 150 Mbps arasında gidip geliyor hız testinde ama siteler geç yükleniyor. Kick platformunda yayın izlerken donmalar oluyor. Eski bilgisayarımda hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Ethernet kablosuyla bağlanıyorum.

Yeni bilgisayar aldım. İnternet hızım 100 - 150 Mbps arasında gidip geliyor hız testinde ama siteler geç yükleniyor. Kick platformunda yayın izlerken donmalar oluyor. Eski bilgisayarımda hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Ethernet kablosuyla bağlanıyorum.

Büyük ihtimalle Kick ile alakalı, aynı sorun bende de var. 100Mbps alıyorum fakat sürekli donuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda anlatıyor bu arada güvenli internet açık olabilir belki onada bak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda anlatıyor bu arada güvenli internet açık olabilir belki ona da bak.

Dostum bana gülücük atmışsın fakat zaten kabloyla bağlıysa modeme göre otomatik olarak en iyi DNS ayarını ayarlıyor.

Hayır alakası yok DNS biraz daha sitelerin açılmasını hızlandırabilir kesin değil ama hızlandırabilir mesela ben DNS olmadan bazı sitelere giremiyorum DNS kullandığımda açılmayan siteleri açıyor.

Geri
Yukarı