İnternet hızı yüksek olmasına rağmen indirme hızım çok düşük

marcspector

Hectopat
Daha fazla  
Bu eve taşınalı 2 sene oluyor ve o zamandan beri Turkcell Superonline fiber kullanıyorum. Testlerde iyi değerler çıkmasına rağmen tüm cihazlarımda internet yavaş. (Hepsiyle abanmıyorum tabii ki, aynı anda 2 cihaz bağlı oluyor en fazla). Modem arayüzünde internet kesilmemiş gibi gözüküyor ancak zaman zaman bağlanamıyorum. Hangi cihazı kullandığım fark etmeksizin indirme ve yükleme hızım çok düşük. Sitelerde gezinirken fotoğraflar yüklenmiyor, YouTube'dan video izlerken donuyor. Superonline Müşteri Hizmetlerini 3 ay boyunca aradım,her seferinde uzaktan ayar yaptık düzelir dediler en son ısrarıma dayanamayıp eve eleman yolladılar. Gelen servis beni suçlarcasına çevresel faktörlerden dolayıdır, cihazlarınız sıkıntılı ve kablosuz internet yavaş olur tarzı şeyler söyledi ve bana kablo kullanmamı önerdi.

Kablo kullanırım kullanmasına ama biz bu evde 3 kişi yaşıyoruz 2 bilgisayar 3 telefon PS4 var ben hepsine nasıl kablo çekeyim? Ayrıca ben bu cihazların aynısını eski evimde de kullandım, internetim yine Superonline'dı 6 yıl boyunca kablosuz bir şekilde paketimin verebildiği en yüksek hızı aldım.Bir daha servis çağırırsam ücret yansıtacaklarını söylediler.Ne yapacağımı bilmiyorum bana bir yol gösterin online derse bile giremez olduk. Modemim meşhur Huawei HG255S.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    33 KB · Görüntüleme: 225
  • resim_2020-11-26_151148.png
    resim_2020-11-26_151148.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 213

Geri
Yukarı