İnternet hızım yine 1Mbit

Kızıl Elma

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen ayda bu sorunla ilgili konu açmıştım. Ben adil kullanım kotasını aşınca benim internetim 3 değil 1Mbit'e düşüyor. TTNET bu sorunu halledemiyor. Geçen ay 4 defa aramıştım. Şimdide ayın 6'sındayız 2 defa aradım. Onlar tekrar dönüşte yaptılar ama sorunum halledilmedi. Tekrar aradığımda normalde 3'e düşmesi lazım diyorlar başka bir şey demiyorlar.
Bir diğer sorunumda her ay ortalama 200-250 gb adil kullanım ile ayı bitiriyordum. Bu son 2 ayda çok fazla işliyor. Kullandığımı ikiyle mi çarpıyorlar anlamadım. Eylül ayında 450 gb ile ayı kapatmışız. İmkanı yok bu kadar harcama yapmadık biz. Onuda söyledim bunda da Türk Telekom'a gidin diyorlar.
İlla her ay TTNET'le kavga etmek zorunda mıyım? Ne yapacağım.

Altyapı varsa kesinlikle uydunete geçin (y) Technopat'ın internetide uydunet ;) Müşteri hizmetlerini arıyosun 30 dk içinde eve geliyor. Hiçbir kopma hız düşme vb. yok. Ben 20 MBps 50 gb AKN kullanıyorum hiçbir sıkıntım yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı