İnternet hızım düştü

Royce0

Picopat
Daha fazla  
Sebebini bilmediğim halde internet hızım 90 Mbps'den 25'e düştü 1-2 hafta önce test yapmıştım. 90 Mbps'di ama bugün baktığımda 25'e düşmüş.

Sebebini bilmediğim halde internet hızım 90 Mbps'den 25'e düştü 1-2 hafta önce test yapmıştım. 90 Mbps'di ama bugün baktığımda 25'e düşmüş.
Hocam biraz bekleyin modemi dinlendirme gibi şeyler yapın. Eğer 2 3 günde geçmezse müşteri hizmetlerini arayın. Bazen hızlar güncelleniyor o zamanlarda oluyor bu.

Hat değerlerinizi atın inceleme yapalım. SNR margin değeri düşüktür ya da altyapınızda sıkıntı vardır büyük ihtimalle.

Hat değerlerinizi atın inceleme yapalım. SNR margin değeri düşüktür ya da altyapınızda sıkıntı vardır büyük ihtimalle.

Kanka kusura bakma nereden bakıcağımı fazla bilmiyorum internetten bulduğum kadaryıyla buradan bakılıyormuş http://192.168.1.1/ ama şifre yanlış diye hata alıyorum modemin arkasındaki şifreyi yazıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı