İnternet hızını sürekli takip edebileceğim bir servis ya da program önerisi

• Konuyu başlatan ENOK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 366

ENOK

Kilopat
Daha fazla  
İnternet hızını sürekli takip edebileceğim bir servis ya da program var mı? Nasıl MSI Afterburner programıyla anlık olarak PC değerlerini ekranın kenarında sürekli takip edebiliyoruz, bunun gibi anlık olarak sürekli internet download ve upload değerlerini takip edebileceğim bir program ya da uygulama var mı?

İnternet hızını sürekli takip edebileceğim bir servis ya da program var mı? Nasıl MSI Afterburner programıyla anlık olarak PC değerlerini ekranın kenarında sürekli takip edebiliyoruz, bunun gibi anlık olarak sürekli internet download ve upload değerlerini takip edebileceğim bir program ya da uygulama var mı?
Speed test sitesinin uygulaması var microsoft store da onu indirip kolayca istediğiniz zaman kullanırsınız.

Öyle bir program henüz yok diye biliyorum.

Speedtest uygulaması size yeterli olacak diye düşünüyorum.

Sadece kendi bilgisayarınızın net hızını takip edecekseniz görev yöneticisinde performans sekmesinde ethernet veya Wifi yazan yere tıklayarak görebilirsiniz.

Evet gerçek zamnlı olarak takip etmek istiyorum işim gereği anlık değişimleri görmem gerekiyor. Biraz araştırdım ama herhangi bir şey bulamadım onun için konu açmak istedim.

Geri
Yukarı