İnternet Hızının bir anda düşmesi

DemirB44

Picopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Merhaba, 1 ay önce 24Mbps'lik Türk Telekom paketine geçiş yaptım. Son 4 günde birden internet yavaşlamaya başladı ve internetim 5Mbps'ye kadar düştü. Oyunlarda da 50 ping alırken birden 500'e kadar çıkabiliyor. Sebebi nedir sizce?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-07 155333.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-07 155333.png
    17 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba, 1 ay önce 24Mbps'lik Türk Telekom paketine geçiş yaptım. Son 4 günde birden internet yavaşlamaya başladı ve internetim 5Mbps'ye kadar düştü. Oyunlarda da 50 ping alırken birden 500'e kadar çıkabiliyor. Sebebi nedir sizce?
İlk seçenek altyapı ikinci seçenek modem ikisinden birinde muhtemelen sorun. Çok yoğun saatlerde ping çıkabilir.

Bunu hep yapıyorlar zaten tarifeye ilk başladığın zaman aldığın hızı veriyorlar max 3 ay içinde düşürüyorlar arıyorsun derdini anlatıyorsun düzelme olur gibi oluyor sonra tekrar düşüyor. Sebebi ise bölgedeki trafiği kaldıramayacak kadar az bir altyapı olması ve Türk Telekomun umrunda olmaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı