İnternet Hızlandırmak Ping Düşürmek

whoisfirat

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Hepinize merhabalar. Ben Azerbaycan'da yaşıyorum. Belki vardır aranızda Azerbaycan'da yaşayanlar. Burada yaşayan arkadaşlarımın çoğu CS:GO'da 80 90 ping alırken (diğer oyunlarda daha az.) ben 120 (ki bununla kalmıyor aniden pingim 1000lere kadar çıkıyor.) alıyorum. Delirmek üzereyim. Modemim üzerinden DNS değiştirebiliyorum ne bileyim çoğu şeyi yapabiliyorum. İşin ilginç kısmı normal internet hız paketim 10, fakat gündüzleri bu 3 oluyor gece saat 00:00 geçtiği anda 10 oluyor. Ne bileyim, sorum şu acaba DNS değiştirerek ping düşürebilir miyim? Bir çok yöntem denedim ne bileyim Google DNS yazdım çok şey yaptım ama olmuyor. Belki sizin bir bildiğiniz vardır.

Hepinize merhabalar. Ben Azerbaycan'da yaşıyorum. Belki vardır aranızda Azerbaycan'da yaşayanlar. Burada yaşayan arkadaşlarımın çoğu CS:GO'da 80 90 ping alırken (diğer oyunlarda daha az.) ben 120 (ki bununla kalmıyor aniden pingim 1000'lere kadar çıkıyor.) alıyorum. Delirmek üzereyim. Modemim üzerinden DNS değiştirebiliyorum ne bileyim çoğu şeyi yapabiliyorum. İşin ilginç kısmı normal internet hız paketim 10, fakat gündüzleri bu 3 oluyor gece saat 00:00 geçtiği anda 10 oluyor. Ne bileyim, sorum şu acaba DNS değiştirerek ping düşürebilir miyim? Bir çok yöntem denedim ne bileyim Google DNS yazdım çok şey yaptım ama olmuyor. Belki sizin bir bildiğiniz vardır.

Bende ping sorunu yaşıyorum çözebilmiş değilim. ISS sağlayıcım doğru dürüst destek vermedi kendim kabloları güncelledim falan çözülmedi gece sıkıntısız oynayabiliyorum tabii o saatte herkes uyumuş oluyor gündüz oyuna girmeyi denesem 600 Ping'in altına düşmüyor çok can sıkıcı ama yapabilecek bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki adamın dediklerdini harfiyen yapın sorununuz çözülecektir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yapıp cevap yazıcam. Şimdiden teşekkürlerr.
Hocam DNS modemi söktü götürüyor, dediklerini yaptım ping en düşük 120ydi 240 almaya başladım 😅
Neyse beyler, sorun çözüldü. Nasıl oldu bilmiyorum ama bilgisayardan ağ ayarlarına girip "Ağ Ayarlarını Sıfırla" yaptım. Bilgisayar kendini tekrar başlattığında bir kaç sorun oldu, açılmıyordu sürekli "Windows düzgün başlatılamadı" hatası veriyordu. Ben de onar ve başlat diye seçeneğe tıkladım, açıldı. Dün gece ve bugün CS:GO girdim ne ping aniden yükseliyordu ne de yüksek pingim vardı. Yani demek o ki, bilgisayarda ağ ayarlarını ellememek gerekirmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı