Ping düşürmek için internet güçlendirici işe yarar mı?

Yazdiginizdan bir sey anlamadim fakat hala kablosuz olarak baglaniyorsunuz. Bir faydasi olmaz.
[/QUOTE burda bilgisayarı usb ile bağlandıktan sonra en alltaki ayarı aktif ediyorum bilgisayara interneti bu yoldan sağlıyorum zaten kabloya geçeceğim.
telefonu bilgisayara taktığım zaman en alltaki ayarı aktif ediyorum oda telefonda şu anda kullanılan interneti (evin internetini) bilgisayara veriyor. Ama kabloya geçeceğim anlaşıldı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190724-160859_Settings.jpg
    Screenshot_20190724-160859_Settings.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Evet, biliyorum bunu kendi telefon internetimi paylasirken yapmistim. Telefonunuz da kablosuz olarak baglaniyor internete bu yuzden ne kadar kabloyla aktarsaniz da yine tam verimi alamiyorsunuz hatta aldiginiz verimi de kaybediyorsunuz. Laptop ile baglanin internete telefon filan kullanmayin.

Evet, biliyorum bunu kendi telefon internetimi paylasirken yapmistim. Telefonunuz da kablosuz olarak baglaniyor internete bu yuzden ne kadar kabloyla aktarsaniz da yine tam verimi alamiyorsunuz hatta aldiginiz verimi de kaybediyorsunuz. Laptop ile baglanin internete telefon filan kullanmayin.
Evde laptop yok bilgisayar masaüstü oda galiba direk WIFI ya bağlanmıyor bende böyle bi çözüm buldum masaüstü bilgisayarın nasıl kablosuz olarak bağlandığını bilmiyorum bilgisayarı aldığımda biraz kurcaladım fakat bulamadım.

Evde laptop yok bilgisayar masaüstü oda galiba direk WIFI ya bağlanmıyor bende böyle bi çözüm buldum masaüstü bilgisayarın nasıl kablosuz olarak bağlandığını bilmiyorum bilgisayarı aldığımda biraz kurcaladım fakat bulamadım.
Onun icin ozel harici bir donanim almalisiniz veya anakartinizda hali hazirda bulunan bir ozellik varsa onu kullanmalisiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı