İnternet Hızları ve Abonelik Ücretleri Hakkında.

Küçük bir de not düşeyim şuraya; hiçbir servis sağlayıcısı vaadettiği hızı vermez, sadece vaadeder. 👍
Bir çok kişi gördüm vaat edilen hızları aldıklarını. Ben de 100mbps paketim var ve denileni alıyorum. (Türksat) bu not çok doğru veya yardım sever olmamış dostum.

Bir çok kişi gördüm vaat edilen hızları aldıklarını. Ben de 100mbps paketim var ve denileni alıyorum. (Türksat) bu not çok doğru veya yardım sever olmamış dostum.
Yıllardır muzdarip olmasam zaten söylemem dostum. Üç farklı adreste ikamet ettim, beş farklı servis sağlayıcısıyla sözleşme imzaladım, hiçbiri sözleşmede yazan hızı sunmadı. İstanbul'daki evimde Turknet ile hâlâ uğraşıyorum 32 Mbps hızı sadece bir ay görebildim kalan bir sene boyunca 16 Mbps'i geçmedi. Sırf ucuz diye katlanıyorum o ayrı konu. İzmir'e taşındıktan sonra yukarıda bahsettiğim 24 Mbps hız için Superonline'a başvurdum ve tahmin et ne oldu? Hızım 8 Mbps : ) Henüz vaaddettiği hızı verebileni görmedim umarım bize de nasip olur.

Superonline şikayetleri - 54,000 / Yarısı hız problemi
Turknet şikayetleri - İlk sırada çıkan şikayet düşük hız problemi : )
Ttnet şikayetleri - 120.000 / Yarısının yarısı hız problemi olsun kalan yarısı da "boş port yok ama biz yine de size 35 Mbps paket sattık iki sene sonra port açılırsa 35'i görürsünüz" şikayeti

Şikayetini şikayetvar.com'a yazmayan bir bu kadar daha vardır ama sanırım sen ve çevrendeki "birçok" kişi bu binlerce kişinin içinde değilsiniz diye benim yorumum yardım sever değil haklısın ne diyeyim.

Kablonet'teyim. Belirtilen hızı ben de alabiliyorum. Memnunum. Öncesinde superonline kullanıyordum. Ondan da memnundum. Fiyatlar yükselince kablonete geçtim. 100mbps sınırsız (19:00-00:00 25mbps). 81 lira

2 yıldır Turknet kullanıyorum. Turk Telekom altyapımın max 16 mbps ye musaade ettiğini soyledi. Turknet e gectim 50 mbps hız verdiler. 10 TL farkla istesem 75 e çıkarabilirdim. Amcamın ev ve işyerini Turknet e geçirdim çok memnun. tabi bu sayede 2 ay da bedava kullandım 😁 Turknet i tavsiye ederim hocam. Referans da olabilirim ikimiz birer ay bedava kullanıyoruz 😄

Tecrübelerime gelecek olursak
• Müşteri temsilcileri yok ama gerçekten ne sorunum olsa max 2 gün (çoğunlukla 1 gün) içinde çözdüler. Lanet olası TT'nin MH si vardı da ne oluyordu? Hiç çözmüyorlardı çözseler de illallah dedirtiyorlardı. Aylarca uğraştığım oluyordu be 🤬
• İlk kurulumda, nakil işlemlerinde (duyduğum oldu) bazen can sıkabiliyormış Turknet. Ama Allah var ben nakil de yaptım hiç sorun yaşamadım. Turk Telekom ne zama taahhüdüm bitecekse beni arayıp bir şekilde ikna edip beni tutuyorlardı taahhüdü uzatıyorlardı. Turknet e geçerken onlar (nasıl yaptılarsa) bensiz TT aboneliğimi iptal edip başka yerde olan Turknet i evime naklettiler ve anında da hizmetimi başlattılar. Beni TT belasından kurtardılar bu çok önemli 🙄
• Bence geç çünkü zaten taahhüt yok. Beğenmezsen canını sıkmazsın direk çıkarsın. Ama eminim kalacaksın 🙂
• 76 ₺ gibi bi fiyata da 35 mbps hız bence çok iyi.

Bende aynı sorunu yaşıyorum.. Turknet'e geçmeyi düşünüyorum. Turknet kullanıcıları varsa yorumlarını beklerim, genelde olumlu görünüyor. Taahhütsüz olması ayrı bir güzellik..
Ben kesinlikle TurkNet tavsiye ederim. Altyapının desteklediği en yüksek hızı 75 TL ye veriyor. Hem taahhütsüz. Hem de 1 ay bedava. Geçiş işleminde hiçbir ücret ödemiyor, Türk telekomla uğraşmıyor sun. Sen evrakları gönderiyorsun onlar her şeyi hallediyor. Düşünürsen yardımcı olurum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı