İnternet hızlarınız

Türksat
Screenshot_2020-01-01-17-07-00-661_com.android.chrome.jpg

1577887738048.png

Firma: Turktelekom
Fiyat: 75TL
Paket: Hipernet 24mbps
Memnunluk derecesi: Nisana kadar memnunum ondan sonra 90 tl fiyat istiyolar, değişim yapacağım.

Netspeed kullanan birileri yardımcı olabilir mi? Turknet, Netspeed, Kablonet'den birisini seçmek istiyordum Turknet hep sıkıntılı çıkıyor, Kablonet altyapısıda bulunduğum bölgede yok. Modem arayüzüne göre hattım 80-90Mbps kaldırıyor, diğer değerlerde iyi. Ben Netspeed paketlerinde 75Mbps bulamadım, Turknet'dede maksimum 50 verebiliriz diyorlar. 75'e geçemezmiyim?

Eki Görüntüle 480756
Firma: Turktelekom
Fiyat: 75TL
Paket: Hipernet 24mbps
Memnunluk derecesi: Nisana kadar memnunum ondan sonra 90 tl fiyat istiyolar, değişim yapacağım.

Netspeed kullanan birileri yardımcı olabilir mi? Turknet, Netspeed, Kablonet'den birisini seçmek istiyordum Turknet hep sıkıntılı çıkıyor, Kablonet altyapısıda bulunduğum bölgede yok. Modem arayüzüne göre hattım 80-90Mbps kaldırıyor, diğer değerlerde iyi. Ben Netspeed paketlerinde 75Mbps bulamadım, Turknet'dede maksimum 50 verebiliriz diyorlar. 75'e geçemezmiyim?
Netspeed kullanıyorum sorabilirsin,Konu Sahibi benim zaten.

Netspeed kullanıyorum sorabilirsin,Konu Sahibi benim zaten.

Sorum mesajda var zaten, sitelerine şimdi girdiğimde sadece 35Mbps VDSL tarife görebiliyorum, 50Mbps veya 75Mbps tarifesi yokmudur?

Türkiye'de böyle ping hayatımda görmedim ondan dolayı :D
Sorum mesajda var zaten, sitelerine şimdi girdiğimde sadece 35Mbps VDSL tarife görebiliyorum, 50Mbps veya 75Mbps tarifesi yokmudur?
Benimki şuanda 75MBPS,Ben aldıktan 5 gün sonra sanırsam kaldırdılar En fazla 35 gözüküyor,Bir süre sonra eklerler diye düşünüyorum,Yeni yıla girdik diye kaldırmış olabilirler sen en iyisi ara sor.Netspeed den aşırı derece de memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı