İnternet Hızlı Ama Siteler Geç Yükleniyor

tattos

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bügün Türk Telekom Hiper'e geçtik. İnternet hızında hiçbir sorun yok. Oyunlarda vb. hızlı fakat çoğu siteye hatta tamamına geç giriyor, girdiğinde ise resimler yüklenmiyor yazılar var. Bazı sitelere de hiç girmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Tüm tarayıcılarda mı aynı problem var? Virüs taraması ve Rehber: Windows 10 Önbelleği temizlemek bu işlemleri bir yapıp tekrar deneyin. Ek olarak DNS ayarlarınızı otomatik yapıp deneyin.
Tarayıcıların çoğunu denemedim fakat Opera GX, Google'da oluyor ve diğer cihazlarda telefon, laptop, masaüstü hepsinde var. Müşteri hizmetlerini aradık, modemi kapatın, 15 dk bekleyin, sonra açın, düzelir dediler. Yaptık, bir fark olmadı.
tarayıcalrın çoğunu denemedim fakat operagx google de oluyor ve diğer cihazlarda telefon laptop masaüstü hepsinde var müşteri hizmetlerini aradık modemi kapatın 15 dk bekleyin sonra açın düzelir dediler yaptık bir fark olmadı
Oluyor dediğim yavaş yani.
Sorun halletim, konu çözülmüştür.

Tarayıcıların çoğunu denemedim fakat Opera GX, Google'da oluyor ve diğer cihazlarda telefon, laptop, masaüstü hepsinde var. Müşteri hizmetlerini aradık, modemi kapatın, 15 dk bekleyin, sonra açın, düzelir dediler. Yaptık, bir fark olmadı.

Merhabalar bu sorunun aynısı bende de mevcut ve özellikle telefondan wifi ile bağlandığımda örneğin bir haber sitesine veya uygulamasına giriyorum yazılar geliyor ama haberin görselleri yüklenmiyor ya da çok geç yükleniyor. Bazı uygulamalar çok geç açılıyor. Ancak hız testi yaptığımda ne indirme ne de yükleme hızımda hiç bir problem gözükmüyor. Servis sağlayıcıyı aradığımda onlarda bir sorun olmadığını söylüyorlar. Siz sorunu hallettiğinizi yazmışsınız. Acaba nasıl halletiniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

Nasıl çözdünüz paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlar bügün Türk Telekom Hiper'e geçtik. İnternet hızında hiçbir sorun yok. Oyunlarda vb. hızlı fakat çoğu siteye hatta tamamına geç giriyor, girdiğinde ise resimler yüklenmiyor yazılar var. Bazı sitelere de hiç girmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?
Bu konunun çözüldüğü yazılmış nasıl çözebiliriz aynı sorunu yaşıyorum yaklaşık bir aydır. Yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı