Çözüldü İnternet hızlı ancak dosya yavaş iniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar internet hızım iyi siteler vs. hızlı açılıyor ancak bir dosya aşırı yavaş indiriliyor, Ethernet kullanıyorum. Normalde saniyede 2 hatta 3 MB yüklüyordu ancak şimdi saniyede 32 KB 128 KB yüklüyor. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İndirdiğiniz site ile ilgilidir server'a bağlanan çok varsa vs. Turbobit kendide sınırlıyor.Senlik değil yani.
İndirdiğiniz site ile ilgilidir server'a bağlanan çok varsa vs. Turbobit kendide sınırlıyor.Senlik değil yani.

Çözüm
archive.org hocam.

archive.org hocam.

Download'ı bilmem ama Upload'ı bayağı kısıtlıyordu archive.org. Oraya 50 MB PDF yüklemeye çalışmıştım 2-3 saat sürmüştü. Download Manager ile indirmeye çalışın. Dosyayı parça parça indiriyor böylece archive org indirme hızını 256kb/s olarak kısıtlamışsa bile 10 parçaya bölüp indirdiği için 10 kat hızlı indirecektir. (eğer siteden kaynaklıysa)

Siteden kaynaklı.

Tamamdır siteden kaynaklıymış rastgele 500 MB bir dosya yüklenince öğrendim sağ olun. İlk cevaplayanı işaretleyeceğim.

Download'ı bilmem ama Upload'ı bayağı kısıtlıyordu archive.org. Oraya 50 MB PDF yüklemeye çalışmıştım 2-3 saat sürmüştü. Download Manager ile indirmeye çalışın. Dosyayı parça parça indiriyor böylece archive org indirme hızını 256kb/s olarak kısıtlamışsa bile 10 parçaya bölüp indirdiği için 10 kat hızlı indirecektir. (eğer siteden kaynaklıysa)

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı