İnternet için firma önerisi

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
Türk Telekom alt yapısı olduğu için bugüne kadar TTNET kullandım. Altyapı Maksiumum 60 Mbps destekliyor ben de 50 Mbps kullanıyorum şu an fiyatlara baktim 170 civarına yükselmiş. 170 TL'ye alt yapısı TTNET olduğu için Türk Telekom'la mi devam etmek mantikli mi yoksa başka firmaya mi geçmek mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda TurkNet kullanıyorum çok memnunum 100Mbps alıyorum arada internetim kesilsede internetin hızı ve etkileyici hali kesilmeleri yok gibi oluyor.

Türk Telekom alt yapısı olduğu için bugüne kadar TTNET kullandım. Altyapı Maksiumum 60 Mbps destekliyor ben de 50 Mbps kullanıyorum şu an fiyatlara baktim 170 civarına yükselmiş. 170 TL'ye alt yapısı TTNET olduğu için Türk Telekom'la mi devam etmek mantikli mi yoksa başka firmaya mi geçmek mantıklı?
Ben Millenicom kullanıyorum ve memnunum ama genel olarak iyi bildiğim sağlayıcılar şunlar: Turknet, Netspeed, Millenicom. Alacağınız hizmet konuma göre değişir ama size gelen altyapı aynı olduğu için şuan sorun yoksa diğer sağlayıcılarda da olacağını sanmıyorum. Bu yüzden fiyatı dikkate almalısın.

Altyapım 60 destekliyor diyorsun zaten. Altyapı da Türk Telekom'undur zaten. Fiyata göre seç, hepsi birbirinin aynısı. Bunu birinin söylemesi gerektiği için mi açtın konuyu anlamadım.

Altyapım 60 destekliyor diyorsun zaten. Altyapı da Türk Telekom'undur zaten. Fiyata göre seç, hepsi birbirinin aynısı. Bunu birinin söylemesi gerektiği için mi açtın konuyu anlamadım.

Hepsi birbirinin aynısı değil. Mesela TurkNet'in müşteri hizmetlerini beğenmiyorlar. Her firmanın verdiği hizmet aynı değildir. Alacağı internet hızları aynı olabilir ama kurulumda ya da kurulumdan sonra alacağı hizmet değişebilir.

Bulundugum yerde Türk Telekom alt yapısı var dedim zaten, başka bir firma kullansam sıkıntı olurmu olmazsa hangi firmayi önerirsiniz dedim nesini anlamadiniz merak ettim ?
Hepsi birbirinin aynısı değil. Mesela TurkNet'in müşteri hizmetlerini beğenmiyorlar. Her firmanın verdiği hizmet aynı değildir. Alacağı internet hızları aynı olabilir ama kurulumda ya da kurulumdan sonra alacağı hizmet değişebilir.
Bugüne kadar türk Telekom altyapisi var diye hep türk Telekom kullandım başka firmada sıkıntı olurmu diye çekiniyorum bende.

Hiçbir şey olmaz. Ortalama 6-7 ayda bir internet sağlayıcı firma değiştiriyorum. Geçtiğim firma zam yaparsa bakıyorum ondan daha uygun olan bir firma varsa ona geçiyorum. En son Konya merkezli papanet diye bir firma buldum, yarın ona başvuracağım geçmek için. 50 megabit internet 100 liraymış.

Geri
Yukarı