İnternet indirme hızı çok düşük

Chiara

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Uzatmadan konuya giriyorum. Bu ayın dokuzunda yeni bir bilgisayar topladım. Dolayısıyla tüm ay boyunca yaklaşık 700GB boyutunda indirme yaptım.
Şu anda ise indirme hızım aşırı düşük. Yani normal değil mi? Sonraki ay düzelir mi?
Normalde dowloand hızımın 30Mbps olması gerekiyor.

resim_2021-07-27_032949.png

Teşekkür ederim.

Ha şunuda ekleyeyim modemi kapatıp açtığım zaman 30sn ile 1dk arasında normal hızımı kullanabiliyorum
Hocam bu sorunu bende yaşıyordum Bina ile alakalı bir problem olduğu ortaya çıktı. VDSL kablolarını değiştirdiler sonradan düzeldi.
Ha şunuda ekleyeyim modemi kapatıp açtığım zaman 30sn ile 1dk arasında normal hızımı kullanabiliyorum

Ha şunu da ekleyeyim modemi kapatıp açtığım zaman 30sn ile 1dk arasında normal hızımı kullanabiliyorum

Ben önceden denemediğim için bilmiyorum, görselde ki gibi 1-2 ay boyunca ben 2-3 Mbps hız aldım. Artık aşırı sinirlenince saha ekiplerinden geldiler (Türk Telekom) sonrasın da elektrikçi geldi düzeltti. Şu an da hızım 16 Mbps, iyi değil ama kötü de değil. Türk Telekom'un işleri işte.

Ben önceden denemediğim için bilmiyorum, görselde ki gibi 1-2 ay boyunca ben 2-3 Mbps hız aldım. Artık aşırı sinirlenince saha ekiplerinden geldiler (Türk Telekom) sonrasın da elektrikçi geldi düzeltti. Şu an da hızım 16 Mbps, iyi değil ama kötü de değil. Türk Telekom'un işleri işte.

Anladım önümüzdeki ayın ikisi üçüne kadar bekleyeyim düzelmezse ararım müşteri hizmetlerini
Anladım önümüzdeki ayın ikisi üçüne kadar bekleyeyim düzelmezse ararım müşteri hizmetlerini
teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı