İnternet ışığı kırmızı yanıp sönüyor

Makaleler
1
Fiber internet kullanıyorum, saat kadar önce internet kesildi. Modemin başına gittim PON cihazında alarm tuşu kırmızı şekilde yanıyordu. Türk Telekom'u aradım kontrolleri yaptılar sonra resetlememi söylediler. Resetledikten sonra PON cihazındaki alarm kırmızıdan yeşile döndü, ondan sonra modemde internet tuşu kırmızı yanıp sönüyor internete erişemiyorum. Ne yapmam gerek?

Fiber internet kullanıyorum, saat kadar önce internet kesildi. Modemin başına gittim PON cihazında alarm tuşu kırmızı şekilde yanıyordu. Türk Telekom'u aradım kontrolleri yaptılar sonra resetlememi söylediler. Resetledikten sonra PON cihazındaki alarm kırmızıdan yeşile döndü, ondan sonra modemde internet tuşu kırmızı yanıp sönüyor internete erişemiyorum. Ne yapmam gerek?
Resetledikten sonra kullanıcı bilgilerinizi girmeniz gerekir. Girdiniz mi ?

4440375 arayıp Internet ayarlarımı kurun deyin. Biz 4-5 yıl önce 444 0 375 akşam müsait bir vakitte arayıp Türk Telekom'dan almadığımız modemimizin SSID ve şifresini belirlediğimiz bir yenisiyle değiştirtmiştik. Hiç kullanıcı ad şifreye ihtiyaç duymadan modem ayarlarını yönettiler.

Geri
Yukarı