İnternet iyi ama CS:GO'da ping var

Enes36

Hectopat
Arkadaşlar internetim iyi ama CS:GO'da pingim düşmüyor. Daha önce ping sorunum yoktu şimdi 120'nin altına düşmüyor. Bazı görseller yükledim inceleyebilir misiniz? 4 gündür var bu sorun. Şöyle bir şey de ekleyeyim bu durum topluluk sunucularında da var.

20211123_113545.jpg

20211123_113438.jpg

20211123_121048.jpg

Son düzenleme:
Speedtest'te 25 ping çok. Oyun ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. İnternet sağlayıcınızı arayıp durumu anlatın.

Speedtest'te 25 ping çok. Oyun ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. İnternet sağlayıcınızı arayıp durumu anlatın.
Yaşadığı yere göre değişir hocam o. Speedtestte düşük olması önemli değil. Çıkış yapılan sunucudaki değerler önemli. Tüm ISS ler İstanbul üzerinden çıkış yapıyor ve 25 ms İstanbul sunucusu için Türkiye içinde görülebilecek değerlerdir. DSL altyapılarda hat modu olarak interleaved ve fastpath modları var. Bu modlardan fastpath olana geçiş yapmak 4-5 ms düşüş yaşatıyor. ISS ile iletişime geçecekse bunun için geçmeli bence.

Yaşadığı yere göre değişir hocam o. Speedtest'te düşük olması önemli değil. Çıkış yapılan sunucudaki değerler önemli. Tüm ISS'ler İstanbul üzerinden çıkış yapıyor ve 25 ms İstanbul sunucusu için Türkiye içinde görülebilecek değerlerdir. DSL altyapılarda hat modu olarak interleaved ve fastpath modları var. Bu modlardan fastpath olana geçiş yapmak 4-5 ms düşüş yaşatıyor. ISS ile iletişime geçecekse bunun için geçmeli bence.

Size de çok soru sormuş oldum fakat ISS ile iletişime nasıl geçebilirim ISS derken Vodafone'dan mı bahsediyorsunuz.
Konsola "mm_dedicated_search_maxping 80" yazıp enterlayın.
Bir basit eğlence maçına vb. girip deneyin.

Dediğinizi yaptım fakat minimum 105 pinge düştü.

Geri
Yukarı