İnternet kablomu çalmışlar

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASRock B450M Steel Legend, Ryzen 5 5600, Kingston Fury Beast 32 GB (2X16) 3200 MHz, Powercolor Red Devil RX 6600XT, Be Quiet! BK008, Corsair Carbide Spec Delta RGB, Corsair CV550, 1 TB WD Blue SN570, 500GB A2000 Kingston SSD, 1TB WD HDD, Sensei310, K60 RGB PRO, Qck Medium, Asus TUF VG24VQE, Keenetic Omni DSL
Meslek
Zabıt Katibi
Eskişehir/Odunpazarında Türk Telekom altyapısı üzerinden TurkNet firmasından hizmet alıyorum. 06/10/2022 tarihinde sabah uyandığımda internetim yoktu, bununla ilgili TurkNet üzerinden kontrol edilmesi için arıza kaydı oluşturdum. Bu arıza üzerine bana dönüş yaptıklarında 12/10/2022 tarihine kadar internetimin olmadığını, saha dolabında arıza olduğunu söylediler. bununla ilgili TurkNet'den detaylı bilgi istediğimde bana herhangi bir bilgi veren kimse olmadı. Kendim bugün Eskişehir Türk Telekom merkez binasına gittiğimde internet kablolarımı çaldıklarını söylediler. Oradaki çalışan bana internet kablolarını çaldıklarından dolayı böyle olduğunu son dönemde bunun çok yaşandığını, 2 aydır internet hizmeti veremediği yerler olduğunu, en erken ihtimalle 20/10/2022 tarihinde internet hizmeti vereceklerini söylediler. Ben bunu anlamıyorum, nasıl bir döneme denk geldik. İnternet kablosunu neden çalar bir insan. TurkNet'e ben sorunu sorduğumda saha dolabında arıza dediler, şimdi kimin söylediği doğru @500498 @TurkNet Destek Ayşegül.

Çevrenizde buna benzer bir şey duydunuz mu? Çalışanın söylediğine göre son dönemde bu tür olaylar çok artmış. Bu nasıl bir durum bunun nasıl önüne geçilmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı