İnternet kablosu bağlı ama internet yok

the.gonen

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşar 1 hafta önce BIOS güncellemesi yaptım sonrasında internetim gitti. İnternet kablosunda sorun yok bugün yenisiyle değiştirdim. Anakartın modelini yazıp internet sürücülerini güncelledim ama yine de gelmedi internetim eski BIOS sürumüne dönersem olur mu acaba?

Aygıt yöneticisinin fotoğrafını gösterebilir misin? Bir de sorun gider seçeneğinde hata veriyor mu? İstersen öncelikle sorunu çözmeye çalışalım, güncel BIOS kullanman daha sağlıklı.

Aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcılarını aç oradan büyük ihtimal Realtek olabilir üstüne tıkla sürücü güncelle de denemeni öneririm sorununu çözebilir.
realtek değil atheros ar8131 PCİ-E gigabit ethernet controller #2 ve birsürü sürücüyle güncelledim olmadı
Aygıt yöneticisinin fotoğrafını gösterebilir misin? Bir de sorun gider seçeneğinde hata veriyor mu? İstersen öncelikle sorunu çözmeye çalışalım, güncel BIOS kullanman daha sağlıklı.

Sorun gidermede sorun belirlenemedi diyor zaten BIOS'u güncelledikten sonra böyle oldu öncesinde yoktu böyle bir şey.

Dosya Ekleri

• 15861911586845706999950997586602.jpg
    15861911586845706999950997586602.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 37
Ah Windows 7 işletim sistemi. Eğer BIOS güncelledikten sonra olduğunu düşünüyorsanız, bir önceki BIOS sürümüne geç. Windows 10 olsa işletim sisteminiz bir şekilde güncel bilgiyle yardım ederdim.

Ah Windows 7 işletim sistemi. Eğer BIOS güncelledikten sonra olduğunu düşünüyorsanız, bir önceki BIOS sürümüne geç. Windows 10 olsa işletim sisteminiz bir şekilde güncel bilgiyle yardım ederdim.

Hocam aynı sorun bende de var Ethernet'le bağlı kasaya modem bilgisayarı açıyorum internet bağlı gözüküyor ama internet yok 1 ya da 2 kez yeniden başlatınca düzeliyor işletim sistemim Windows 10.

Yeni konular

Geri
Yukarı