İnternet kablosu önerisi

forzen

Centipat
Daha fazla  
Ucuz yollu ve kaliteli bir kablo istiyorum. Bütçem belli değil ama fazla pahalı olmasın. Fazla uzun olmasına da gerek yok 5-10 m yeter. 100 Mbps download 15 Mbps upload.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz yollu ve kaliteli bir kablo istiyorum. Bütçem belli değil ama fazla pahalı olmasın. Fazla uzun olmasına da gerek yok 5-10 m yeter. 100 Mbps download 15 Mbps upload.

CAT6 10M orta kalite bir şey almıştım elektrikçiden. 70TL falandı gayet işimi görüyor 5 aydır kullanıyorum. Değerlerim aşağıdaki gibi. Orta halli bir şey işini görür bence.

1685892670067.png

60 metreye kadar kayıp olmuyordu. CAT6 1000 Mbpse kadar veriyor. Yani işi çok abartmadan elektrikçidende alabilirsin. Bir teknoloji mağazasına gidipte alabilirsin. Hangisi kolayına geliyorsa.

60 metreye kadar kayıp olmuyordu. CAT6 1000 Mbps'e kadar veriyor. Yani işi çok abartmadan elektrikçidende alabilirsin. Bir teknoloji mağazasına gidip de alabilirsin. Hangisi kolayına geliyorsa.

CAT6 10M orta kalite bir şey almıştım elektrikçiden. 70TL falandı gayet işimi görüyor 5 aydır kullanıyorum. Değerlerim aşağıdaki gibi. Orta halli bir şey işini görür bence.

Eki Görüntüle 1806970

Ugreen markasını önerebilirim:

Bu arada 5 ile 10 metre arasında ciddi bir fark var. (uzunluk bazında.) Hangisi yeterli geliyorsa onu alınız.

Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1806970

Ugreen CAT 6 değil mi hocam?

Kabloyu geçireceğiniz yerde manyetik alan oluşturacak herhangi bir kaynak varsa ekranlamalı(manyetik gürültü izolasyonlu) kablo tercih etmenizi öneririm. Dış mekanda kullanacaksanız PE kılıflı olması da daha iyidir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı