İnternet kafe bilgisayarı alınır mı?

Normalde almam fakat arkadaş yanında başka şeyler hediye edecek, o yüzden alacağım.
Sistem:
i3 8400.
RX 570 4 GB 356 Bit.
8 GB RAM.

Yanında verecek olduğu hediyeler:
2 Adet oyuncu koltuğu.
2 Adet 144 Hz monitör.
Ve klavye mouse kulaklık seti.

Bu şekilde 4700 TL'ye bu sistem alınır mı?
(Bu arada ucuz vermesinin sebebi de internet kafeyi kapatacak olması imiş)
Çok güzel kapatırsın alırsan. Ama söz konusu internet kafe olunca bilemedim yani.

Ben olsam 470'li olanı alırdım açıkçası. 470 ile 570 arasında çok fark yok ve 9400F 8100'e göre çok daha güçlü bir işlemci. Her neyse, hayırlı olsun.

Hocam. Ben şimdi çok önce RX 470 ve i5 9400 F'li sistemi kendime aldım.

Hepsi 4700 TL.
Bir sorum daha var.

İşlemci: 9 th gen Intel Core i5-9400F LGA1151.

Anakart: ASUS Prime H310M-A r2.0.

Ekran kartı: Radeon RX 470 4 GB 256 Bit.

RAM: Neo Forza DDR4 8 GB 2666 MHz.

SSD: WD Green 240 GB.

Bu sistem mi daha iyi yoksa alacak olduğum mu?(fiyat olarak değil parça olarak soruyorum)

Bu mesajımda benim bilgisayarım mı? Yoksa kardeşime alacağımız mı iyi diye sordum. Sonra kardeşime RX 570'li olanı aldık. Yani internet kafenin sahibi RX 470'li sistemi satmıyordu. O sistem benim bilgisayarım.

Bu mesajımda benim bilgisayarım mı? Yoksa kardeşime alacağımız mı iyi diye sordum. Sonra kardeşime RX 570'li olanı aldık. Yani internet kafenin sahibi RX 470'li sistemi satmıyordu. O sistem benim bilgisayarım.
Şimdi anladım. Hayırlı olsun o zaman, güzel günlerde kullanın.

Normalde almam fakat arkadaş yanında başka şeyler hediye edecek, o yüzden alacağım.
Sistem:
i3 8400.
RX 570 4 GB 356 Bit.
8 GB RAM.

Yanında verecek olduğu hediyeler:
2 adet oyuncu koltuğu.
2 adet 144 Hz monitör.
Ve klavye mouse kulaklık seti.

Bu şekilde 4700 TL'ye bu sistem alınır mı?
(Bu arada ucuz vermesinin sebebi de internet kafeyi kapatacak olması imiş)

Alınır direkt al. Eğer ki herhangi bir sorunu yok ise monitörlerin sonuçta internet kafe malı. Deneyip sıkıntı çıkarmaz ise alabilirsin.

Şimdi anladım. Hayırlı olsun o zaman, güzel günlerde kullanın.

Bilgisayar elime geçti. Testleri yaptım. Şimdilik tek sıkıntı ekran kartı belirli tondaki tek rengi mor gösteriyor. Onu garantiye vereceğiz. Başka sıkıntı yok.

Bilgisayar elime geçti. Şu an kullanıyorum.

Alınır direkt al. Eğer ki herhangi bir sorunu yok ise monitörlerin sonuçta internet kafe Mali. Deneyip sıkıntı çıkarmaz ise alabilirsin.

Geri
Yukarı