İnternet kafe devri ne zaman biter?

darkgamer

Hectopat
Bugün arkadaşlarımla internet kafeye gittik ama hiç keyif alamadım. Eskisi gibi eğlenceli olmadığını fark ettim. Gerek artan bilgisayar fiyatları gerek artık herkesin kendi interneti ve bilgisayarı olması gibi sebeplerden ötürü bu internet kafe sektörünün yakın zamanda biteceğini düşünüyorum. Sizce internet kafe sektörü tamamiyle ne zaman bitecek?

Bugün arkadaşlarımla internet kafeye gittik ama hiç keyif alamadım. Eskisi gibi eğlenceli olmadığını fark ettim. Gerek artan bilgisayar fiyatları gerek artık herkesin kendi interneti ve bilgisayarı olması gibi sebeplerden ötürü bu internet kafe sektörünün yakın zamanda biteceğini düşünüyorum. Sizce internet kafe sektörü tamamiyle ne zaman bitecek?

Kesinlikle bitmez. Türkiye'de bitmeyecek, hatta artacak diyorum.
Zevk olmadığının farkındayım ancak hala bilgisayarı olmayan / düşük olan kişiler çok fazla. Bu gidişle de artacaktır.

Küçüklüğünde yaşadığın keyifi hiçbir zaman alamazsın zaten internet kafelerde yavaş yavaş bitiyor anca bayramlarda ve karne gününde dolu oluyor bir 5 seneye çok uğrayan da kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı