Internet kafe için uygun bilgisayar önerisi

numanturle

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

internet kafe için uygun 2 tane bilgisayar var ama hangisini alacağımda kararsızım, sizce hangi sistemi almam uygun olur oyunlar için :confused:

8mGvZ7.jpg

Son düzenleme:
1j9Obb.jpg

1070 TL'lik sistemden daha ucuz ve daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kasada usb3.0 ön port ve anakart'ta ön usb3.0 ve arkada 2 adet usb3.0 mevcut, sata 6gb vs.. İleriye dönük upgrade açık.

Son düzenleme:
İnternet cafe ve PS3 salonu işletmecisi olarak sana bunu öneririm kardeşim. Frisby'i neden koyduğumu soran kullanıcılar için söylüyorum. Frisby beni giriş bilgisayarları için hiç üzmemiştir. :)
12.png

750 ti olsa daha iyi olur. Malum güç tüketimi düşük. R7 265 daha hızlı ama güç tüketimi fazla. Bir sürü bilgisayar aynı anda çalışacağından güç tüketimi önemli.

İnternet kafe bilgisayarlarına gt630 taksan bile yeterli bence. Bizim burdaki çoğu internet kafede gt9500 var. Ramleride genelde 2 gb.

İntel İ3 ve GTX-750 Ti yeterli olmaz mı? Tek modül 4 GB ram de taktın mı yeter...
AMD 6570 oyun için yeterde müşteri memnun olur mu? Online oyunlarda ( S2, CS Online, Metin2 vb. ) yeter artar herhalde.
AMD 6 serisi MontleX ve DirectX 12 desteği yok diye biliyorum. R7 265 daha şanslı gibi geliyor...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı