İnternet kafede aim geliştirme

Folax_24

Hectopat
Daha fazla  
Ben Valorant'ta aim geliştirmek istiyorum. PC yok o yüzden internet kafeye gidiyorum ama vakit yok, saati 3.5 TL, GTX 1050 Ti. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hele ki internet kafe gibi ortamlarda...
Katılıyorum, internet kafeye gitmesini tavsiye etmem. Genelde niteliksiz, küfürbaz insanlar ile dolu oluyor.

Valorant için çok iyi bir bilgisayara ihtiyaç yok 2000 TL gibi bir fiyata Valorant, GTA 5 gibi oyunları oynayabileceğiniz bir PC toplayabilirsiniz.

AimLab kullanabilirsin. Fakat aim dediğin mevzu senin yeteneğin kadar ekipmanlarınla da doğru orantılı. Her mouse aynı sensöre, hassasiyete sahip değil. Öncelikle ani manevralar için kendini en rahat hissettiğin fare hassasiyetini bulman gerekiyor. Bunları belirledikten sonra AimLab'da olası Valorant senaryoları veya Valorant'taki silah mekaniklerini seçerek oyundakiyle bire bir tepkimelerle alıştırma yapabilirsin. Ayrıca Ölüm Kalım savaşı modu da oldukça yardımcı olur.

Örnek olarak toplarsanız biz de öğrenmiş oluruz, gençler de internet kafeden kurtulur.
HD 7850 1 GB - 750 TL
İ5 2400 - 350 TL
LGA 1155 Anakart - 400 TL
8 GB DDR3 Ram - 300 TL
120 GB SSD - 200 TL
500 GB HDD - 100 TL
500 Watt PSU - 200 TL
(ortalama fiyatları yazdım)
Bu şekilde bir PC toplanabilir. Tabii ki internet kafedeki kadar iyi bir PC toplanmış olmaz fakat bence yeterli seviyede bir oyun deneyimi sunabilir.

Geri
Yukarı