İnternet kafede klavyeye Ice Tea döktüm

Büyük ihtimalle bir şey olmaz fakat döktükten sonra haber verseniz daha sağlıklı olurdu, adama da ayıp etmişsiniz. Artık kamera diye bişey var sonuçta, kaçmak bir çözüm değil.

Son düzenleme:
Korkma hiçbir şey olmaz benim zamanımda kavga çıktıydı adam monitörü aldı arkadaşına fırlattı kaçıp gittiler kafe sahibi hiçbir şey yapamadı.
Hocam işte benim bahsettiğim, arkadaşa anlatmaya çalıştığım şey şu:
Bu olayda internet kafe sahibi olduğunuzu düşünün. 2 sorunlu müşteri yüzünden senin günlük kazancın olduğu gibi / kısmen ekipmana gidecek olsa ne hissedersin?

Ama arkadaş hukuktan ibaret sanıyor her şeyi. Ayrıca internet kafe sahibi TCK 151. madde hususunda şikayette bulunsaydı haklarından faydalanabilirdi.

Hocam işte benim bahsettiğim, arkadaşa anlatmaya çalıştığım şey şu:
Bu olayda internet kafe sahibi olduğunuzu düşünün. 2 sorunlu müşteri yüzünden senin günlük kazancın olduğu gibi / kısmen ekipmana gidecek olsa ne hissedersin?

Adamlar sıkıntı tiplerdi bıçak falan vardı büyük ihtimal ondan ses etmedi. Kafe sahibi tabii ki acıdım adama Allah'tan monitörün sadece çerçevesi çıkmıştı sevindi adam.

Klavye soğuk çay dökülünce bozulmaz. Hem senden önce başka biri de dökmüş olabilir yani sen olduğunu anlamaları çok zor. Bir şey olacağını sanmıyorum. Gittiğinde sıkıntı çıkarırlarsa da bir daha gitmezsin.

Hem konu açıyorsun başıma bir şey olur mu diye hem de olur diyenlere çok bilmiş gibi cevap veriyorsun. Madem hukuk konusunda bu kadar bilgilisin neden konuyu açtın?
Ve bence kafe sahibinin seni tespit edeceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı