İnternet kafeden oyun indirmek

AkoVillage

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben internet kafeye gitmiştim. İnternet kafedeki bilgisayarda GTA 5 ya da LoL yoktu fakat diğer masalara baktığımda GTA 5 ya da LoL oynayabiliyorlardı. Bu internet kafelerde hard disk takılabiliyor mu, ya da oyun yüklenebiliyor mu? Tam bilmiyorum o işleri kovarlar falan uğraşamam da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun yükleyebiliyorsunuz, hard disk takamazsınız. Yani takarsınız fakat harici hard disk almanız vb. gerekir ne gerek var. Oyun yüklemeniz bir sorun çıkarmaz kovmazlar da ayrıca oranın sahibine söyleyin de sisteme indirsin yıl olmuş 2023 bütün internet kafelerde her oyun var anlamadım gitti o nasıl sistem. En kötü internet hızlıysa kendiniz indirin sorun yaşamazsınız sonuçta pc restartlanınca her şey eski haline dönüyor.

Oyun yükleyebiliyorsunuz, hard disk takamazsınız. Yani takarsınız fakat harici hard disk almanız vb. gerekir ne gerek var. Oyun yüklemeniz bir sorun çıkarmaz kovmazlar da ayrıca oranın sahibine söyleyin de sisteme indirsin yıl olmuş 2023 bütün internet kafelerde her oyun var anlamadım gitti o nasıl sistem. En kötü internet hızlıysa kendiniz indirin sorun yaşamazsınız sonuçta PC restartlanınca her şey eski haline dönüyor.

Ya benim kendi bilgisayarımda hard disk içinde GTA 5 var o hard diski bilgisayara taksam bir şey olur mu? Ayrıca Steam'ı indirip GTA yüklemeye çalışsam 3 saate anca iner bence,

Oyun yükleyebiliyorsunuz, hard disk takamazsınız. Yani takarsınız fakat harici hard disk almanız vb. gerekir ne gerek var. Oyun yüklemeniz bir sorun çıkarmaz kovmazlar da ayrıca oranın sahibine söyleyin de sisteme indirsin yıl olmuş 2023 bütün internet kafelerde her oyun var anlamadım gitti o nasıl sistem. En kötü internet hızlıysa kendiniz indirin sorun yaşamazsınız sonuçta PC restartlanınca her şey eski haline dönüyor.

Aga ksuura bakma bilgisayarda "üçgen" logolu garip isimli bir uygulama vardı tüm oyunlar oradaymış ismi "oyunlar" olmayınca bende başka bir şey sandım onu.

Son düzenleme:
Ya benim kendi bilgisayarımda hard disk içinde GTA 5 var o hard diski bilgisayara taksam bir şey olur mu? Ayrıca Steam'ı indirip GTA yüklemeye çalışsam 3 saate anca iner bence,

Aga ksuura bakma bilgisayarda "üçgen" logolu garip isimli bir uygulama vardı tüm oyunlar oradaymış ismi "oyunlar" olmayınca bende başka bir şey sandım onu.
Evet oraya bakmışsınızdır diye bahsetmemiştim her internet kafede o var çünkü :D

Geri
Yukarı