İnternet kafeler kapanır mı?

Ozies

Hectopat
Daha fazla  
2022'deyiz. Eskiden buralarda 5-6 tane internet Cafe vardı hepsi kapandı. Zaten internet kafelerin devride sona erdi. Sizin düşünceniz nedir?

Kapanır diye düşünüyorum. Yerine VR kafeler gelir. Onlar kapanır Hologram kafeler gelir. Onlar kapanır yerçekimsiz ortam kafeleri gelir. Gelir de gelir. "Dünya manzaralı şubemizi denediniz mi? Gidiş gelir roket biletiniz bizden! Saati 10 lira."

Kapanır diye düşünüyorum. Yerine VR kafeler gelir. Onlar kapanır Hologram kafeler gelir. Onlar kapanır yerçekimsiz ortam kafeleri gelir. Gelir de gelir. "Dünya manzaralı şubemizi denediniz mi? Gidiş gelir roket biletiniz bizden! Saati 10 lira."

Saati 10 lira? iyiymiş.

Eskiden internet kafelerde orta düşük bilgisayarlar olur herkesin işine yarardı. Millet düşük sistem gereksinimli çin/kore yapımı Online oyunlar dışında oyun aramazdı. Şimdi evinde tost makinesiyle internete giren adam kafede 1050 Ti ekran kartını beğenmiyor. İnternet için internet kafeye giden kalmadı diyebiliriz. Oyun için gidenlerde dediğim gibi iyi sistem istiyor o sistemlerle kafe açmak maliyeti çıkarmak zor. Millet ekipmanları kırıyor, bozuyor bunlar hep iş yerine zarar. Tamamen bitmesede büyük sermayeli sağlam yerler dışında mahalle arası kafelerin bitmesi kesin gibi.

Büyük Gaming internet kafeler kapanmayacaktır, sonuçta hala ülkemizde iyi bir sistem almak zor.

Fakat küçük internet kafeler gün geçtikçe azalacaktır.

Kapancağını düşünmüyorum. İnternet kafeler 20 yıldan beri var. Eskiden internetin bu kadar evlerde yaygın olmadığı dönemlerde internette takılmak ya da online oyunlar için gidilirdi. Şimdi ise evdeki sistemi oynamak istediği oyunu kaldırmayanlar için tercih edilen bir mekan. Bizim burada saati 2.5 TL. Baya da iş yapıyor.

Kapancağını düşünmüyorum. İnternet kafeler 20 yıldan beri var. Eskiden internetin bu kadar evlerde yaygın olmadığı dönemlerde internette takılmak ya da Online oyunlar için gidilirdi. Şimdi ise evdeki sistemi oynamak istediği oyunu kaldırmayanlar için tercih edilen bir mekan. Bizim burada saati 2.5 TL. Bayağı da iş yapıyor.

Şanslıymışsın bizim buralarda 10 TL

Hocam diğer ülkeleri bilmemde bizim ülkemize VR kafelerin gelmesine daha çoook uzun bir süre olduğuna eminim. Malum milattan öncede kaldık yavaş yavaş ilerliyoruz. Daha 2022'ye ulaşamadık.

Geri
Yukarı