İnternet kapsama alanı nasıl arttırılır?

Hocam 16 Mbps hızla ancak yazdıgınız hızları alabilirsiniz. 16 Mbps için kablo ile bilgisayarınıza bağlamanız gerekir. 1000MBPS hızlarin oldugu donemde ailenizi ikna edip daha yüksek bir pakete geçebilirsiniz.
Hocam 4 Mbps almak çok saçma geliyor. 16 Mbps ADSL'de genelde 11-13 arası hız veriyor.

Alt yapi yok arkadasim, ilce disinda yasiyorum. Bu hizla remote isimi sikintisiz yapabiliyorum. 4K video da izleyebiliyorum. Yetiyor bana.
Şaşırdım. 4k videoyu donmadan izleyebiliyor musunuz?

Hocam 16 Mbps hızla ancak yazdıgınız hızları alabilirsiniz. 16 Mbps için kablo ile bilgisayarınıza bağlamanız gerekir. 1000MBPS hızlarin oldugu donemde ailenizi ikna edip daha yüksek bir pakete geçebilirsiniz.
Altyapı 70 Mbps VDSL destekliyor ama geçici süreyle buradayım VDSL'ye geçmek 1 hafta kadar sürebilir.

Hocam 4 Mbps almak çok saçma geliyor. 16 Mbps ADSL'de genelde 11-13 arası hız veriyor.
1000mbps hız alıyorum ama max 850 900mbps gördüm hızı tam verdiğini pek görmedim. Sizdede öyledir 100mbps tavsiye ederim ucuzdur ve 50mbpsnin altına düşmez hızınız.

1000mbps hız alıyorum ama max 850 900mbps gördüm hızı tam verdiğini pek görmedim. Sizdede öyledir 100mbps tavsiye ederim ucuzdur ve 50mbpsnin altına düşmez hızınız.
Hocam kendi evimde 50 Mbps var 47-48 alıyorum. Genelde vaat ettikleri hızı veriyorlar.

15 MBPS kullaniyorum, TPLink mesh sistemleri var yuvarlak. 3 tane paket halinde aldik, 3 katli evde her kata bir tane koyduk. Asiri mi asiri iyi.

Alt yapi olmadigi icin antenli kullandigimiz hâlde her katta 15MBPS aliyoruz.
Hocam aldığınız şey nedir? Benim masaüstü PC'de TPLink Wi-Fi alıcı var ama bir halta yaramıyor.

Hocam kendi evimde 50 Mbps var 47-48 alıyorum. Genelde vaat ettikleri hızı veriyorlar.

Hocam aldığınız şey nedir? Benim masaüstü PC'de TPLink Wi-Fi alıcı var ama bir halta yaramıyor.

Bakin bu. Umarim isinize yarar.

Ben aldığım günden beri 1000 görmedim en düşük 700 800 küsür en fazla 950 civarı gördüm. Ortalama ise 900 950 arasında gidip geliyor.

Bakin bu. Umarim isinize yarar.
Oyunlarda ping değeriniz nasıl hocam?

Oyunlarda ping değeriniz nasıl hocam?
Multiplayer oyun oynamiyorum. Sadece Hades oynuyorum su anlik :) Yani oynasam da Single Player - Hikâyeli oyun oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı