İnternet kurulumu yapma

DorukDoruk

Decapat
Arkadaşlar 4-5 saatlik uğras sonucu Huawei Home gateway girmeyi başardım, kurulumu nasıl yapıyoruz? Şifreyi nereden değiştiriyoruz?
WAN_INTERNET adlı yerden degistik ama oradan mıydı yanlış diyor.

Arkadaşlar 4-5 saatlik uğras sonucu Huawei Home gateway girmeyi başardım, kurulumu nasıl yapıyoruz? Şifreyi nereden değiştiriyoruz?
WAN_INTERNET adlı yerden degistik ama oradan mıydı yanlış diyor.

Modeminizin IP adresini yazıp arayüzüne erişip arayüzünden ayarlamalısınız 192.168.1.1.

Açılan 20.konu sanırım. Artık dayanamıyorum. 08505420542 no'lu Vodafone Müşteri hizmetlerini ara sakince telesekreterin yönlendirmelerini takip et. Modem kurulumunu seç. Hatta kal. İlgili arkadaş yardımcı olacaktır. İyi forumlar.

Açılan 20.konu sanırım. Artık dayanamıyorum. 08505420542 No'lu Vodafone müşteri hizmetlerini ara sakince telesekreterin yönlendirmelerini takip et. Modem kurulumunu seç. Hatta kal. İlgili arkadaş yardımcı olacaktır. İyi forumlar.

Çözüm arıyorum bende bıktım emin olabilirsin, her saniye farklı bir hata ile karşılaşıyorum verdiğin numarayı arıyınca Vodafone'e Red'li değilsem kampanyaları soylemeye başlıyor, şu anda IP anlamıyorum sanırsam mesela ne yapayım kimseden yardım almazsam ne yapabilirim?
şu şekilde düşün yerimde olsan ne yapabilirsinki?

Son düzenleme:
Fiber modemle fiber hat kurulumunu mu yapmaya çalışıyorsun? Sendeki modem sadece fiber hatta çalışır. Modemi farklı bir amaç için kullanıyorsan sadece router olarak kullanabilirsin.

Geri
Yukarı