İnternet nasıl hızlandırılır?

Atarsam sorun çözülecek mi?

Yok 😅 Ama belki modeminin çekim gücü kalitesi düşüktür, hat değerlerin sıkıntılıdır, veya kullandığın telefon istemci 5GHz desteklemiyordur ona göre karar vercez 🙂 Ama genelde modeme yeterli hız geliyor ama modem size o hızı iletemiyorsa modem kalitesiz oluyor 🙂

Yok 😅 ama belki modeminin çekim gücü kalitesi düşüktür, hat değerlerin sıkıntılıdır, veya kullandığın telefon istemci 5GHz desteklemiyordur ona göre karar vercez 🙂 ama genelde modeme yeterli hız geliyor ama modem size o hızı iletemiyorsa modem kalitesiz oluyor 🙂

Çözüm olmuyorsa gerek yok hocam teşekkür ederim ben bir yolunu bulmaya çalışacağım bu gidişle modemi alüminyum folyo ile saracam :)

Çözüm olmuyorsa gerek yok hocam teşekkür ederim ben bir yolunu bulmaya çalışacağım bu gidişle modemi alüminyum folyo ile saracam :)
Alüminyum folyo ile sarcağına kaliteli modem al hocam.Hızın yavaşlığına hiçbir sağlayıcı karışmaz.Yavaş hız dediğin bir de ne oluyor altyapın ne kadar destekliyorsa ona göre paket al.Bir de kaliteli modem al.Eski zyxel modemimde modemden 2 adım uzaklaşınca internet zor çekerdi keenetic aldım balkonda bile çekiyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı