İnternet önerisi

Vodafone'ye bulaşmayın yüksek ping ve paket kaybı sizin için bir sorunsa. Teknik anlamda da pek iyi olduklarını söyleyemeyeceğim.

Superonline'ye gelecek olursak, baktığınız site gerçek Superonline'nin değil. Gerçek site burası:

Binanızda hangi firmaların altyapıları var?

Anasayfa ben buradan alacağım inşallah ya da buradan.

Vodafone'den uzak durun ben Vodafone'den TurkNet'e geçeli 1.5 ay oldu ve dedim ki ben daha önce internet kullanmamışım. Yüksek ping değerleri var ve inanılmaz düşük download hızı var. TurkNet'e geçtiğimden beri 30 ddownload altını görmedim TurkNet'te.

Anasayfa ben buradan alacağım inşallah ya da buradan.

Altyapınız varsa bunu öneririm. 100 Mbit akıllı sınırsız internet ve HD televizyon yayını 95 TL ben kendim kullanıyorum.

TurkNet' düşünürsen referans kodumu kullanabilirsin. Ağustos 2018'den beri kullanıyorum. Çok sıkıntı yaşatmadı.
Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! #ArkadaşınıGetir
------------------------------------------------------------------------------------------------------
En son Vodafone'un mobilinden bin pişman oldum. Alacaksan git bayiden al internetten başvurma derim. 2GB eksik paket verdiler. Sorunca da benim onay vermediğimi, bayinin yanlış bilgi girdiğini, kampanyanın bittiğini vs. söylediler. Üstüne 1 ay bile olmamasına rağmen cayma bedeli çıkardılar. O noktada bayi elini taşın altına koyup kendisi karşıladı.

Turkcell Superonline alabilirsin ama Vodafone'den kaç dostum kaç. 90 lira ödüyorsunuz fiber diye kakalıyorlar size. Modemleri inanılmaz kötü. Ben TurkNet önerebilirim. Superonline'den memnun arkadaşlarım var.

Bu 2 videoyu izledim ve asla almamaya karar verdim.https://www.youtube.com/watch?v=u2wEXhobtvE ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamen şans meselesi olduğunu düşünüyorum. Benim internetimde de evraklar perşembe-cuma günü ellerine ulaştı pazartesi aktif oldu mesela. Tabi ki tercih senin.

Yeni konular

Geri
Yukarı