İnternet önerisi

Aga şimdi bana Turkcell lazım çünkü bir de burada bayiside var ve 100 Mbps olacak ve en aşağı uploadı 5 olacak.
Bana cuma geçen ay cuma günü bağlandı aynı gün modedm verildi aynı güün bağlantı sağlandı. Bence de tamamen şans. (2 kere yazmışım :D)

Aga oradada öyle diyor fakat bir ara internetleri kesilmi ve adam 5 gün boyunca 30 kez falan aramış bayağı ugraşmız zar zor yapmışlar.

Aramıyorsun ki zaten. Diğer firmalarda da aradığında ulaştığın kişi çok bir şey yapamıyor zaten. Destek Bileti oluşturuyorsun yetkili kişiler inceliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

---------------------------------------------------------------
Ayrıca kesilme sorunum vardı. Türk Telekom'u arıza olduğuna inandıramamıştım. Türknet'e ekran görüntüsü alıp gönderdim çözdüler.

Bu 2 videoyu izledim ve asla almamaya karar verdim.https://www.youtube.com/watch?v=u2wEXhobtvE ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başvururken 1 ay ücretsiz kullanmak için davet kodu isteyecekler. Ben verebilirim isterseniz. Kullandığınız davet kodlarına dikkat edin karşıdaki kişi 1 gün bile faturasını geç öderse sizde kullanamıyorsunuz. Tüm ayrıntılar dada yardım ederim.
Aga şimdi ya millenecom ya da TurkNet alacağım hangisi daha iyi.
Millenecom a bulaşma bile müşteri hizmetleri hiç bir şeyden anlamıyor. Ve ping artışı çok ama çok fazla akşamları.

Başvururken 1 ay ücretsiz kullanmak için davet kodu isteyecekler. Ben verebilirim isterseniz. Kullandığınız davet kodlarına dikkat edin karşıdaki kişi 1 gün bile faturasını geç öderse sizde kullanamıyorsunuz. Tüm ayrıntılar dada yardım ederim.

Millenecom a bulaşma bile müşteri hizmetleri hiçbir şeyden anlamıyor. Ve ping artışı çok ama çok fazla akşamları.

Türknetede 100 Mbps download 4 Mbps'de upload. upload kötü

Yeni konular

Geri
Yukarı