İnternet olmasına rağmen Battlenet ve Uplay serverlarına bağlanmıyor

Deospavor

Decapat
İyi forumlar öncelikle. 1 ay öncesine kadar her şey normalken son dönemlerde internet bağlantım olmasına rağmen, uplay ve battlenet serverlarına bağlanamıyorum. Aynısı tarayıcıda da yaşıyorum aldığım hatalar ektedir.

Screenshot_1.pngScreenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar öncelikle. 1 ay öncesine kadar her şey normalken son dönemlerde internet bağlantım olmasına rağmen, uplay ve battlenet serverlarına bağlanamıyorum. Aynısı tarayıcıda da yaşıyorum aldığım hatalar ektedir.

Eki Görüntüle 437323Eki Görüntüle 437325
Hata kodunu kullanıp araştırma yapmayı denedin mi? Hata kodu nokta atışı hatayı bulmanı sağlar. Olmadı yabancı forumlarda konu aç veyahut ticket...
Bu arada email hesabını gizle...

Arada bilgisayarı yeniden başlat yapıp güncellemeleri almasını sağlamalısın. Bir de temp klasörünü temizlemen fayda edebilir. Zaman zaman bakım yapıyorlar ona da denk gelmiş olabilirsin.

Aynı sorun bende de var. DNS değiştirince giriş yapabiliyorsun. Mevcut kullandığın dns tahmin ediyorum ki 8.8.8.8 ve 8.8.4.4'tür. Bende de aynıydı ben 1.1.1.1 ve 1.0.0.1'e geçtim ve sorun çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı