İnternet olmasına rağmen bilgisayarda bağlantı yok

Bu durumda DNS değiştirmek belki çözüm oluşturabilir. Sorununuz büyük ihtimalle internet sağlayıcınızın teknik bakım ya da aktarım yapmasından kaynaklı. Geceleri bunu yapabilirler ancak gün içerisinde tekrar internete çıkarsınız.

Hocam daha enteresan tarafı bilgisayar bağlı olarak gözüküyor ama hiçbir şey yapamıyorum.

Sürücü güncellemeyi bilmiyorum ama daha Google de yeni sekme açamayan şey, nasıl yeni sürücüyü indirsin?

Dls yi kontrol ettinizmi ya da Türk Telekom kullanıyorsanız bakım olduğunu biliyor musunuz?

Pek çözüm olabileceğini zannetmiyorum. Aklıma takılan şey WI-FI ile bağlanıldığında sıkıntı olmadan kullanabilirken bilgisayarda neden böyle bir sorun yaşadığım.

Bakım var mı yok mu bilmiyorum.
Wifi ile çıkıp kablo ile çıkamamanız modeminizin ip aldığını gösterir. Geriye sadece dns ya da proxy ; veya firewall hatası kalıyor. Deneyerek çözebilirsiniz.

Geriye sadece DNS ya da Proxy; veya firewall hatası kalıyor.
Firewall açısından bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Son 40 dakikaya kadar herhangi bir sıkıntı yoktu durup dururken böyle olmaya başladı.
Sorun hala devam ediyor. Ya modemi fırlatacağım ya da bilgisayarı tekmeleyeceğim.

Sürücü güncellemeyi bilmiyorum ama daha Google'da yeni sekme açamayan şey, nasıl yeni sürücüyü indirsin?
Telefonuna indirip USB kablosu ile aktarırsın bilgisayarına. Daha sonra kurulum yaparsın(ben anlatacağım kurulumunu). Sürücü için ilk postumda ne yapman gerektiğini belirttim ilk adım olarak.

Telefonuna indirip USB kablosu ile aktarırsın bilgisayarına. Daha sonra kurulum yaparsın(ben anlatacağım kurulumunu). Sürücü için ilk postumda ne yapman gerektiğini belirttim ilk adım olarak.
Anakart olarak Gigabyte H310M S2V 2.0 kullanıyorum.
Şuan internete VPN olmadan bağlanabiliyorum herhangi bir sıkıntı yok. Sanırım modem ve bilgisayarı tehdit edince işe yaradı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı