Çözüldü İnternet olmasına rağmen Discord açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asoyunlar

Centipat
Daha fazla  
Discord internet sorunları yüzünden açılmıyor diyor ama internet var. Yönetici başlattım, sildim yükledim ve PC aç kapa yaptım yine düzelmedi. Ne yapmam lazım?

Çözüm
Discord'da genel olarak bir sorun var sanırım çöküntü var. Bende mobil veri ile girebiliyorum. Wi-Fi ile olmuyor.
Ben de Türk Telekom kullanıyorum ve Wi-Fi ağında hem bilgisayarım da hem telefonumda Discord açılmıyor, birazdan Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp soracağım gelişme olursa haber veririm.

Discord Wi-Fi bağlantısıyla açılmayanları sanırım hepsi Türk Telekom kullanıyor eğer dediğim doğruysa lütfen okuyun Discord'un açılmamasının sebebi "güvenli aile" şeysinin açık olması dünden beri bu sıkıntıdan dolayı Türk Telekom kullananların hepsi Discord'a giremiyor yapılması gereken şey Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp güvenli aile şeysini kapattırmak kapandığı zaman Discord açılıyor fakat aynı zamanda güvenli olmayan siteler de açılabiliyor bu yüzden dikkatli kullanmanız gerek.
Müşteri hizmetleri ile görüştünüz mü? Ne dediler acaba öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar bununla ilgili birkaç araştırma yaptım. Ne yazık ki Türk telekom bu zamana kadar Güvenli aile sistemini kullanmıyormuş. 16 Ekim 2023 11:43 tarihinde açma kararı alıyor ve bu tüm Türkiye genelinde sorunlara sebep oluyor. Önceden açıktı falan değil anlayacağınız. Müşteri hizmetlerini arayıp kapattırırsanız, sorunsuz bir şekilde Discord'a bağlanabilirsiniz.
ben şuan dcye girebildim ya siz?

Sorun Güvenli İnternetin açık olması. Türk Telekom veya Turkcell her firmada açık olabiliyorlar. Kullandığınız firmanın müşteri hizmetlerini arayarak kapattırabilirsiniz veya uygulama/websitesi üzerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı