Çözüldü İnternet olmasına rağmen yok gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
İnternet olmasına rağmen yok gibi gözüküyor. Ve microsoft'un ne kadar hizmeti varsa bağlanamıyorum. Modemin ışıkları olması gerektiği gibi yanıyor. İnternete girebiliyorum ama Windows intenet yok diyor. Windows'un ayarlar kısmı bu şekilde. Tabi ya Windows Update'in neden güncelleme yapmadığını bekleyen indirme dediğini şimdi anladım.

12656.jpg

5665.JPG

4665.JPG

15132.JPG

Sağ alt kısımda ses simgesinin yanında internet simgesi olurdu hep ama artık yok. İnternet simgesi:
65416536.JPG

463263.jpg

Hemen sistem simge ayarlarına girip baktığımda ağ simgesinin açık ama tıklanılabilir olmadığını gördüm.

6565462.JPG

Windows güncellemesinden sonra bende bu sorunu yaşadım. Videodaki yöntem sayesinde düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum konu biraz eski ama ben sorunu şuan yaşıyorum ve sayende çözdüm teşekkür ederim Jumpstart'ı kaldırınca düzeliyor ama önceden bir sorun yoktu ve kullanıyorduk şimdi ne oldu da böyle oldu sence ? Sürekli böyle kapalı mı kalacak?

Kaspersky'ı devre dışı bırakıp tekrar deneyin. Sorun devam ederse bu araç ile onarım yapın:

Download the new Complete Internet Repair now
Cok tesekkur ederim. Sahsen bu uygulama ile problemi cozdum. Cok arama yapmistim ancak bulamamistim. Tekrar cok tesekkur ederim. :)

TeamViewer kurup ID ve şifre verir misiniz?
bir sorunumu size danışmak istiyorum belki diğer arkadaşla aynı sorun anlayamadım ama internete bağlıyım ama sağ alttaki bölgede internet bağlantısı yok gibi görünüyor oraya bastığımda internet yok güvenli yazıyor bu yüzden de ne windows u güncelleyebiliyorum nede xbox game bar gibi uygulamalarda oturum açamıyorum internete bağlıyım internete giriyor kullanıyorum ama sırf öyle görüdnüğü için sanırım microsoft uygulamalrına giriş yapamıyorum internet bağlantınızı kontrol ediniz diyor lütfen bu konuda bana detaylı bir şekilde yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı